Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Деканоідзе «наїхала» на … мисливців.
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7575   
Вівторок, 08 листопада 2016 10:25
Деканоідзе

Схоже, що повний провал у створенні «нової» поліції, керівництво МВС намагається компенсувати імітацією своєї дуже активної діяльності. З надр цього відомства, з подачі дозвільної системи, вилізла чергова дурість під назвою проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення меж відповідальності за незаконний обіг зброї та бойових припасів", в якому передбачаються величезні утиски ...добропорядних мисливців. І це при тому, що ця категорія громадян є чи не найбільш законослухняною верствою населення, а сама зареєстрована мисливська зброя практично не фігурує у кримінальній статистиці. Але ж комусь дуже хочеться, як то кажуть, перекласти з хворої голови на здорову і якимось боком все ж пришпилити й ловецьку громадськість до не вирішуваної проблеми незаконного обігу зброї!


А от те, що цей проект підписаний саме головою нашої нацполіції п. Деканоідзе аж ніяк не дивує. Згадаймо, що в недавній історії вже незалежної Грузії має місце ганебний факт поголовного вилучення в тамтешніх мисливців усієї зброї, яка благополучно й зігнила у вогких міліцейських підвалах.


А якщо коротко, то в разі прийняття цього драконівського закону українські мисливці вже не зможуть самі споряджати набої навіть до гладкостволки, а будь-який ніж, виявлений в громадянина на вулиці потягне ув'язнення. Ну, а ті мисливці, які бережуть свій слух використовуючи глушники, вимушені будуть уклінно просити спецдозволи. Будуть проблеми й у любителів луків та арбалетів. Є в цьому проекті закону  й чимало інших підводних каменів, завдяки яким дозвільники крутитимуть мисливцями, як циган сонцем.


Судіть самі та читайте між рядків.

 

 

Proect Zakonu 1

 

 

 

Проект Закону 2

 

Проект Закону 3

 

Проект Закону 4

 

Проект Закону 5

 

Проект Закону 6

 

Проект Закону 7

 

 

 

 

 Коментарі  

 
#1 Slavko 16.01.2017 10:41
Нехочете незаконного обігу зброі спростіть процедуру законного отримання зброі як короткоствольно і нарізноі так і автоматичноі...для всіх бажаючих а не тільки для обраних...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com