Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Найнебезпечніша для здоров'я риба на прилавках українських магазинів
( 0 Votes )
Написав unn.com.ua Переглядів - 5054   
Вівторок, 15 листопада 2016 21:22

Найнебезпечніша для здоров'я риба на прилавках українських магазинівНайнебезпечніша для здоров'я риба, яку продають в магазинах - це китайський пангасіус. Про це повідомив глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков."Пангасіус вирощується в долині річки Меконг. Ця річка входить в десятку найбрудніших водойм світу. У прибережних селах немає ні очисних споруд, ні каналізації", - сказав він.При цьому експерт зазначив, що вирощування пангасіуса з використанням антибіотиків і гормонів також робить цю рибу небезпечною для здоров'я."За нашими відомостями, не все гаразд із вирощуванням цієї риби. Можливі випадки застосування заборонених антибіотиків, для швидкості росту. Крім цього, пангасіус - різновид сома, а він - всеїдний. Є навіть така приказка:" Хочеш виростити рибу - кинь після дощу старий черевик в воду, і пангасіус виросте ». Ця риба ість все, вона дуже невибаглива ", - розповів він.

 

"Пангасіуса, якого ще називають" морським язиком " вирощують за різними технологіями. Ту рибу, яка експортується в країни, що не дозволяють наповнювати свою продуктову корзину сурогатом (Китай, Гонконг і Японія), годують нормальним продуктом, і коштує ця риба куди дорожче тієї, що виросла на відходах. А дешевша харчується комбікормом, який роблять з відходів життєдіяльності свиней і корів. Саме вона і потрапляє до нас ", - коментують експерти Асоціації рибалок України.

 

За повідомленням Асоціації, на в'єтнамських фермах можна купити вирощену на стероїдах рибу за викидними цінами, зате в наших магазинах її продають за ціною якісної продукції.

 

"Тим часом в самому В'єтнамі вона заборонена до реалізації як небезпечна для здоров'я людини", - додають експерти.

 

По матеріалам unn.com.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com