Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Лящ на спінінг?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1548   
Четвер, 15 грудня 2016 18:32

Лящ на спінінгВсі ми звикли до того, що лящ вважається «мирною» рибою і ніколи не зазіхає на життя інших мешканців водойм. Але чи так це насправді? Виявляється, далеко не так. В певні періоди лящ зовсім не проти, так би мовити, зжерти рибку-другу.


Існують водойми, в основному в східних широтах, де ловля ляща на невеликі штучні приманки є для місцевих рибалок цілком звичною. За словами багатьох з них, клювання ляща в деякі періоди буває просто «шаленим» і не піддається ніякому розумному поясненню. В цей період він ловиться практично на будь-які штучні приманки невеликого розміру. Особливо добре відгукується на мікроджиг... Так, саме так. Рибалки озброюються звичними для спінінгістів мікроджиговиків снастями, наприклад, на базі спінінга favorite blue bird, силіконовими приманки, воблерами, блешнями – а замість хижака ловлять ляща.

 

Ловля ця практично нічим не відрізняється від ловлі окуня мікроджигом. Більше того, вони навіть ловляться в тих же місцях, на ті ж приманки, і практично на ті ж типи проводок. Одна особливість щодо снасті – котушка, вона повинна бути дещо потужнішою ніж прийнято при ловлі окуня. І це зрозуміло, адже лящ, що попадається на спінінг досягає досить солідних розмірів, а тому, якщо Ви хочете щоб ваша котушка прослужила Вам довго - не слід її перевантажувати. Щодо вудилища, то ту простіше, цілком підійде будь-який ультралайтовий, або, лайтовий. Дуже добрим буде уже згаданий "Синій Птах".


Правда не все так просто. Для того щоб лящ попадався на спінінг необхідно, щоб виконувалися дві досить рідких умови: в певному місці має бути дуже багато малька і багато ляща.


На цей рахунок якось навіть висловлювався великий письменник А. П. Чехов, який був за сумісництвом пристрасним рибалкою. Він написав наступне: «Лящ вдає, що харчується пісною їжею. З'ївши рибку, він швидко витирає рот, щоб "пани" не помітили ».


А класик риболовлі Л. П. Сабанєєв у своїй знаменитій книзі «Життя і ловля прісноводних риб» згадував, що «мирний» лящ, особливо великий, цілком може схопити і жабеня, і личинку міноги. Так що, дорогі колеги по рибалці, робіть відповідні висновки ...

 

----

Собираететсь в Ярославль и не знаете где остановиться? Рекомендуем обратить внимание на гостинничный комплекс "Любим". Полезным будет комплекс и местным, поскольку, здесь помимо традиционных услуг Вам предложат множество других: можно провести свадьбу, заказать экскурсию, корпоративный отдых для коллектива, взять на прокат велосипед и множество другого. Детальнее - lubimgk.ru/ru/uslugi-gostinicy.htm.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com