Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Блешня замість тягарця
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1372   
Четвер, 15 грудня 2016 19:00

Щука на блешнюХочу поділитися з шановним ловецьким товариством однією історією, що сталася зі мною кілька років тому. Вийшло так, що, поїхавши на доночну риболовлю, я забув удома коробку з грузилами-годівницями. А ті, які були безпосередньо на донках, я швидко обірвав об корчі, оскільки ловив в ще не перевіреному місці. Місце-то я змінив, але ось ловлю на донки довелося припинити, оскільки мої спроби пристосувати замість вантажів каміння крім розчарування і нервування ні до чого не привели.

 

Розуміючи, що рибалка начисто зірвана, я вже збирався їхати додому, але на дні одного з численних кишень рюкзака випадково виявив пластикову упаковку з важкої «коливалкою», яку забув викласти з рюкзака з попереднього виїзду. І тут я подумав: а чому б не пристосувати блешню замість вантажу? Сказано зроблено!

 

Прив'язав основну жилку до блешні, а вище неї сантиметрів на тридцять - повідок з гачком. Насадив черв'яка і закинув в намічене місце. Клювання чекав недовго. Майже відразу хробака почала смикати якась дрібна риба. Так і не дочекавшись нормального клювання, я вирішив «перезарядити» хробака і почав підмотувати до себе блешню-грузило. Десь на півдорозі до берега я раптом відчув сильний удар по блешні. Хтось схопив приманку і тут же зійшов, оскільки гачки з блешні я попередньо зняв.

 

Витягнувши блешню назовні, я виявив на латунній поверхні свіжі подряпини. Виходить, мій «вантаж» хапала щука. Знявши повідок, я поставив на блешню трійник і зробив кілька закидів. Але більше клювань не було.

 

Вирішивши продовжити риболовлю на донку, я знову прив'язав повідок, насадив черв'яка і закинув снасть в те ж місце, куди закидав в перший раз. Гачки з блешні знімати не став. Ділянка тут була досить чиста, і втратити блешню я не боявся. Кілька разів якась риба знову доторкалася до хробака, але чіткого клювання я знову не дочекався і знову вирішив замінити наживку. Коротким ривком підняв блешню з дна і став підмотувати до себе. І тут знову послідував удар. Після хвилинної боротьби я витягнув на берег пристойну щуку. Ваги показали 1 кг 600 грамів. Коротше, замість очікуваного десятка підлящиків я опинився з уловом у вигляді солідної щуки.

 

Після цього я став спеціально оснащувати донки важкими блешнями. І за 2 роки при виведенні таких «донок» на берег зловив 6 щук. Ще кілька зійшло при витягуванні. Притому багато місць до і після доночної риболовлі я обкидував спінінгом, але так і не побачив клювання. Підозрюю, що щук провокував на клювання гачок з наживкою, що йшов попереду блешні. А в двох випадках хижачка сідала на гачки тоді, коли я виводив на берег спійманих на донку невеликих підлящиків. Мабуть, помітивши, що хтось женеться за рибкою, щука вирішувала атакувати самого «мисливця», блешню, і потрапляла на гачки.

 

-----

Любите путешевствовать? Обратите внимание на компанию Fantasy Way. Этот туроператор имеет большой опыт работы и множество интересных предложений. Тут найдете и туры в Питер, и в Москву, и в Казань, и в много других городов. Компания отличается индивидуальным подходом и либеральными ценами.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com