Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як правильно подати безмотилку?
( 1 Vote )
Написав Lusik Переглядів - 1675   
Понеділок, 26 грудня 2016 10:05

Безнасадочні мормишкиРиболовля з безнасадочними мормишками - не найпростіший вид зимової ловлі, однак в разі правильної подачі приманки вона виявляється дуже здобутливою. До того ж безмотилка передбачає активне переміщення по водоймі, а значить, нудьгувати з нею не доведеться.


Техніка проводки безнасадочних мормишок


Основа техніки проводки безнасадочних мормишок - безперервне часте коливання удильника, яке задає приманці коливання певної частоти. Новачків можуть налякати рекомендації на кшталт тих, що частота цих коливань повинна складати близько 5-6 в секунду, адже витримати такий темп дуже непросто.


Однак насправді набагато важливіше не швидкість, а монотонність рухів приманки. Щоб залучити рибу, намагайтеся проводити мормишку так, щоб частота її коливань була незмінною - така гра дозволяє спокусити навіть ситу рибу.


Спочатку потрібно опустити безмотилку на грунт, а потім плавно піднімати її. Оптимальна висота такої проводки - від 25-30 см до метра. Після того, як приманка досягне верхньої точки, можна також провести її вниз - часто риба реагує саме на мормишку, що опускається. Рівень, на якому відбуваються клювання, треба фіксувати - його варто обловлювати особливо ретельно.


Прийоми анімації при ловлі на "безмотилку"


Щоб збільшити кількість клювань, можна використовувати прийом «дриблінг»: після проводки мормишки вгору її треба ненадовго зупинити, потім струсити і витримати паузу. Нерідко риба реагує на такий спосіб анімації дуже добре. Також в разі, якщо риба не реагує на класичну монотонну проводку безмотилкі, варто спробувати постійно змінювати темп гри, щоб спокусити трофей на клювання.


Завдання рибалки під час проводки - надати приманці таку гру, щоб вона нагадувала жучка, що копошиться в воді. Підбираючи гру блешні, пам'ятайте, що риба повинна побачити живий кормовий об'єкт, а не просто залізяку, яка танцює в товщі води. Спочатку домогтися успіху буде непросто, однак при належній завзятості у міру набуття досвіду ви навчитеся підбирати відповідний тип анімації до тих чи інших умов і зможете обловлювати своїх товаришів, які вважають за краще мормишки з підсадкою мотиля або поплавочні снасті.


Риболовля з безнасадочними мормишками можливо не дуже зацікавить новачків. Однак в тому випадку, якщо у вас вже є досвід ловлі з льоду, і ви хочете нових вражень, обов'язково добавте у свій зимний рыболовный ящик кілька видів безнасадочих мормишок, спробуйте в справі цю приманку - вона напевно принесе вам безліч цікавих вражень і незабутніх моментів.

Lusik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com