Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Де ловити "мормишечного" окуня?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1394   
Понеділок, 02 січня 2017 10:37

Ловля окуня на мормишкуЩоб добитися відмінних результатів в ловлі смугастого хижака, перш за все потрібно зуміти знайти на водоймі активну рибу. Багато рибалок не приділяють пошуку належної уваги, вважаючи, що в дні, коли окунь клює, він клює скрізь. Це серйозна помилка, яка може звести всі зусилля рибалки до нуля.


Місця стоянки окуня взимку


Улюблені місця стоянок смугастого відрізняються від водойми до водойми, однак можна виділити і кілька загальних правил. Взимку мормишечного окуня насамперед потрібно шукати на невеликій глибині біля різних донних аномалій:

  • біля корчів;
  • на брівках;
  • на звалах ям;
  • в черепашнику;
  • біля кордонів заростей підводної рослинності;
  • на ділянках твердого грунту, розташованих посеред мулистого дна.

 

Звичайно, придатного для ловлі на мормишку окуня можна знайти і на глибинних брівках, ямах і коряжниках, проте рибалити там набагато складніше. Тому завжди має сенс починати саме з прибережного мілководдя, де глибина не перевищує двох метрів, а ловити максимально комфортно.


Якщо окуня в водоймі дуже багато, він може бути розподілений по акваторії практично рівномірно, і в таких ситуаціях успіх все ж принесе ловля в будь-якій точці. Однак на практиці з таким доводиться стикатися нечасто. Крім того, навіть в подібних умовах приямки, острівці рослинності та інші подібні точки залучають смугастого хижака, і саме тут можна розраховувати на кращі улови.

-----

Собираетесь в путешествие и нужны авиабилеты? Самый быстрый и выгодный способ их купить - воспользоватся сайтом flyuia.com. Кроме того, здесь можно заказать множество дополнительных услуг, которые сделают Ваше путешествие более комфортным.

-----


Визначення глибини проводки


Взимку, як і влітку, окуневі зграї можуть шукати їжу на будь-якій глибині - як біля дна, так і в пів води або біля самої поверхні. Все залежить від того, де вважає за краще триматися потенційна здобич смугастого хижака, а також від погоди. Якщо в відлиги окунь часто годується в верхніх шарах, то з настанням морозів він вважає за краще триматися біля дна, де температура води завжди вище.


Щоб знайти відповідний горизонт ловлі, досить спробувати грати у всіх шарах води. Після цього треба зафіксувати глибину, на якій відбувається найбільша кількість клювань. Таким чином можна швидко зорієнтуватися в ситуації на водоймі в конкретний день. Ще простіше знайти окуня за допомогою ехолота - якісний прилад, налаштований належним чином, покаже навіть скупчення дрібної рибки, визначивши і глибину, на якій вона тримається.


Ці прості правила допоможуть швидко відшукати рибу на будь-якій водоймі. Після того, як перспективні точки будуть знайдені, залишиться тільки підібрати оптимальну гру блешні і не забувати вчасно загодовувати лунки, щоб створити в точці ловлі справжній ажіотаж.

Lusik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com