Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Де ловити плотву взимку?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1353   
Понеділок, 02 січня 2017 10:54

lovlya plotvy na mormyshku 3ebfadПлотва, як і окунь, являє собою один з головних трофеїв початківців і досвідчених рибалок. Вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду і завжди готова порадувати любителів такої риболовлі своїми клюваннями. Незважаючи на те, що ця рибка може здатися всюдисущою, по водоймі вона розподіляється дуже нерівномірно. Щоб домогтися гарних уловів, треба знати, де її шукати.

 

Перспективні точки для ловлі плотви

Якщо ви хочете знайти на водоймі плотву, в першу чергу зверніть увагу на класичні перспективні точки:

 

  • затоки;
  • ями;
  • локальні приямки;
  • руслові бровки.

 

Плотва концентрується в затоках як на річках, так і в стоячих водоймах. Таке місце не обов'язково повинно мати цікавий рельєф - рибу привертають і ділянки з рівним дном. Уникати варто тільки мілководних ділянок, глибина яких не перевищує двох метрів. Потрібно мати на увазі, що затоки приваблюють в першу чергу дрібну рибу. Ловити її теж дуже цікаво, а при правильному підході до справи загальна вага видобутої плотви може бути значною. Однак в разі, якщо ви хочете пополювати за рибою побільше, шукати її треба на ямах.

 

Ділянки з максимальними глибинами завжди привертають велику кількість хижої і мирної риби, і плотва - не виняток. На ямах вона завжди може знайти достатньо корму, при цьому такі точки залучають в першу чергу рибу пристойних розмірів, ловити яку - одне задоволення. Однак для багатьох новачків ловля на ямах може виявитися надто складною - правильно подати приманку на великій глибині, особливо при наявності течії, вдається далеко не кожному.

 

Локальні приямки дуже перспективні для ловлі, однак знайти їх буває непросто. Вони являють собою невеликі поглиблення, розташовані в прибережній зоні посеред рівного дна. У таких точках концентрація риби буває дуже великою, при цьому ловити на них набагато простіше, ніж на глибоких ямах, розташованих на глибині.

 

Ну руслових брівках плотва завжди може знайти собі їжу. Переваги та недоліки цих точок ті ж, що і у глибинних ям - тут можна розраховувати на клювання гарної риби, проте ловити її зовсім непросто. Але в разі, якщо ви ловите на річці або водосховищі і при цьому досить впевнені в своїх силах, обходити руслові бровки стороною не слід.

Ловля плотви - заняття нескладне, проте і простою таку риболовлю назвати не можна. Однак в тому випадку, якщо ви зможете визначити перспективні точки, додатково залучити в них рибу підгодовуванням, а потім правильно подати приманку, успіх вам гарантований.

Lusik

------

Планируете поездку в Доминикану?  Не забудьте забронировать место на лучшие экскурсии в Доминикане. Они обязательно подарят Вам множество позитивных эмоций, восторг и память на долгие годы

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com