Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вибір балансира для ловлі окуня
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1245   
Понеділок, 02 січня 2017 11:07

Вибір балансиру для ловлі окуняЛовля окуня на балансири не так популярна, як рибалка з мормишкою, проте кожен хоча б раз у житті повинен спробувати її. Розглянемо, як підібрати уловисту приманку для ловлі окуня і як нею працювати, щоб спокусити смугастого на клювання.


Розмір і форма балансира для ловлі окуня


Найбільш ходові розміри балансирів для ловлі окуня - від 20 до 50 мм. Чим більше приманка, тим вищі шанси на клювання хорошого трофея, проте при цьому доведеться змиритися з меншою кількістю клювань. Невеликими балансирами цікавиться окунь будь-якого розміру, але переважає в уловах, звичайно ж, дрібний.


Має значення і форма тіла, від якої залежить гра. Деякі вважають, що для ловлі окуня підходять в першу чергу приманки з широким і високим тілом, в той час як моделі з прогонистим тілом підійдуть насамперед для ловлі судака. Але до цього правила не варто ставитися надто серйозно. Найчастіше балансири з вузьким витягнутим тілом показують відмінні результати в полюванні за окунем, особливо при ловлі на течії, в той час як «повнотілі» приманки добре працюють в стоячій воді.


Економити на балансирах не варто. Багато рибалок купують безіменні китайські вироби, які погано грають, мають тупі гачки і швидко втрачають свої хвостики-стабілізатори. Набагато краще буде придбати кілька моделей від надійних і перевірених виробників з ім'ям. При правильному поводженні на цілий сезон вистачить п'яти таких приманок, які будуть служити вам вірою і правдою, залучаючи смугастого хижака своєю грою.


Вибір кольору балансира


Колір приманки має значення, але далеко не першорядне. Приділяти цьому питанню багато уваги, особливо в разі зимової ловлі на балансири, не варто з кількох причин:

  • така рибалка передбачає пошук активної риби, для якої колір балансира не так важливий;
  • часто міняти приманки, щоб знайти оптимальний колір, на морозі незручно;
  • уподобання окуня дуже непостійні, і вони можуть змінюватися по багато разів протягом дня.


Для успішної риболовлі цілком достатньо буде декількох приманок натуральних кольорів, головне - вміти правильно подати їх рибі. Однак в колекцію варто додати і хоча б парочку провокуючих кислотних балансирів - часто вони добре привертають рибу в ситуації, коли на «натуралів» вона реагує слабо.


Вибравши декілька відповідних моделей, можна сміливо вирушати на водойму. Якщо риба буде активна, а ви будете наполегливі в її пошуку і зможете правильно подати їй балансир, успіх вам забезпечений - адже ця приманка дозволяє домогтися гарних уловів на самих різних водоймах протягом всієї зими.

Lusik

-----

Собираетесь в путешествие на Кубу? Лучший способ сэкономить время и деньги - воспользоватся услугами туроператора Havanatur.  Детали на странице - www.havanatur.ru/499/513. Здесь можна как просто купить авиабылеты, так и заказать дополнительные услуги которые облегчат Вам жизнь, а путешествие сделают более комфортным.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com