Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
4 техніки проводки мормишки з підсадкою для успішної ловлі плотви
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1568   
Понеділок, 02 січня 2017 11:26

Ловля плотви на мормишку з підсадкою мотиляЛюбителі зимової ловлі плотви діляться на тих, хто рибалить з насадкою і тих, хто обходиться без неї. При цьому більшість вважає за краще саме риболовлю з насадочною мормишкою - така ловля дозволяє домогтися гарних результатів з меншими зусиллями. Техніка проводки цієї приманки досить проста, і її під силу освоїти навіть початківцю. Нагадаємо, що питання де ловити плотву ми розглядали дещо раніше.Проводка мормишки з підсадкою

Можна виділити три основних техніки гри мормишки з підсадкою мотиля при ловлі плотви. Вони дозволяють досягати успіху при ловлі на самих різних водоймах і в різних умовах.

  • Плавні підйоми над дном: при такій грі потрібно послідовно піднімати мормишку і опускати її на дно, в більшості випадків плотва найкраще реагує на повільний рух приманки. Амплітуду завжди треба підбирати під конкретну ситуацію ловлі - це можуть бути як ледь помітні похитування, так і широкі помахи.
  • Опускання: мормишку потрібно плавно опускати на дно, щоб швидкість її падіння була близька до швидкості занурення мотиля. При цьому можна додавати плавні похитування кивком - іноді це збільшує кількість клювань.
  • Гра біля дна. Нерідко буває так, що плотва стоїть в самому нижньому шарі води, практично не бажаючи відриватися від дна. У подібних випадках хороші улови приносить тільки проводка приманки в цьому горизонті. При такій грі потрібно періодично постукувати мормишкою по дну і ненадовго залишати її лежати на грунті.


Комбінована проводка

Також є і четвертий спосіб гри - комбінована проводка. Часто трапляється так, що успіх приносить тільки поєднання декількох технік. Якщо ви послідовно випробували всі перераховані вище методи проводки, а клювань немає, починайте експериментувати. Сказати заздалегідь, яка комбінація виявиться найбільш вдалою, неможливо - її завжди треба шукати.

Комусь це може здатися складним, але насправді самостійно винайти правильну техніку проводки під силу будь-кому. Все, що для цього потрібно - не боятися пробувати щось нове. Плотва буває дуже вередливою і нерідко відноситься до приманок з великою обережністю. Використання різних варіантів проводки дозволить спокусити її на клювання і в цьому випадку.

Домігшись успіхів з насадочною мормишкою, можна приступати і до освоєння безнасадочних приманок - така рибалка більш спортивна і азартна, а в деяких випадках вона виявляється ще й більш результативною.

Lusik

-----

Планируете поездку в Черногорию?  Нужен автомобиль? Заказав оренду авто в Черногории тут - получите целый ряд преимуществ. Полное КАСКО без франшизы. Нет залога или депозита. Предоплата не обязательна. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com