Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості ловлі на спінінг з стрімкого берега
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1345   
Четвер, 05 січня 2017 07:11

Ловля щуки зі стрімких берегів?Ловля хижака з стрімких берегів водойми справа зовсім не проста, одночасно з цим, саме такі місця дуже полюбляють різного роду водні мешканці, і риба тут обов'язково є, а отже, є і хижа риба. Залишається тільки знайти правильний підхід до її ловлі. Звичайно можна використовувати живцеву вудку і підкидати живця в місце передбачуваної засідки щуки, але не всім рибалкам до вподоби тягати з собою відро з живцями і постійно піклуватися про них змінюючи воду і ховаючи в тінь ...В даному матеріалі ми не будемо зупинятися на ловлі щуки на живця, а розглянемо як ловити зубасту хижачку на блешню з допопогою спінінга.


Почнемо з того, що розглянемо рух блешні на підході до берега, коли рибалка стоїть на обриві на 2-3 метра вище рівня води. В даному випадку, при підмотці ближче до берега блешня виходить у верхні шари води і залишається непоміченою хижаком. Навіть якщо щука і помітить вашу приманку, то частіше за все не стане атакувати знизу. Ускладнення самої блешні не дає належного результату.

 

-----

Планируете поездку в Грузию? Возможно Вам понадобится автомобиль? На сайте race.com.ge. Вы всегда можете воспользоватся услугой race.com.ge по самым либеральным ценам. Гибкий подход к каждому клиенту и высокое качество обслуживания гарантированы! 

-----


Як же змусити блешню йти аж до самого берега на глибині не вистрибуючи на поверхню? Є досить простий спосіб - додатковий вантаж. Вибирається вантаж в залежності від глибини і сили течії в даному місці. Зазвичай вага такого вантажу становить від 12 до 18-20 грамів. Вантаж чіпляють на жилку вище блешні на 30-40 сантиметрів. В ідеалі, вантаж повинен бути обтічної форми і однієї ваги з блешнею, щоб не заважати грі блешні.


Йдучи попереду блешні, вантаж до самого берега буде вести приманку на одному рівні, як раз в тих межах де і полює зубаста хижачка.


Для лову щуки з стрімких берегів або обривів необхідно використовувати тільки міцні снасті, оскільки вивести щуку в 2-3 кілограми на берег висотою в 1,5-2 метра завдання вкрай складне. Саме тому досвідчені рибалки перед початком "полювання за щукою" ретельно оглядають місцевість і вибирають місце в якому буде найзручніше виводити улов.

Lusik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com