Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як ловити білу рибу на течії взимку?
( 0 Votes )
Написав Ігор В Переглядів - 1568   
П'ятниця, 20 січня 2017 15:43
Ловля риби на гірляндуЗимова ловля риби на мормишку в місцях з середньою течією часто буває не зовсім успішною. На течії доводиться застосовувати досить важкі мормишки, що відразу позначається на улові. Якщо окунь таку мормишку ще атакує, то білу рибу (плотву, підлящика, густеру, головня) велика мормишика насторожує і клювання стають випадковими. Це змушує рибалку міняти місце, вишукуючи ділянки з більш спокійним характером течії. Але в річках найчастіше таких місць небагато, і їх пошук забирає багато часу. Та й взимку риба не завжди знаходиться в тихих вирах. Конкуренція за їжу змушує підводних мешканців покидати спокійні глибини і шукати корм на течії під крутими берегами, на глибоких плесах з середнім перебігом, на перепадах глибин біля входів в вири. Як же ловити білу рибу на течії взимку?
 
 
Робимо "гірлянду" із мормишок
 
 
Досить змінити одну важку мормишку на кілька дрібніших. «Гірлянду» можна скласти з двох, трьох, чотирьох, а то і більше мормишок. Але щоб не виникало проблем з насадженням наживки і заплутуванням жилки, краще користуватися максимум трьома-чотирма. 
 
 
Головний принцип їх розташування на жилці такий: все мормишки прив'язуються до однієї основної жилки на відстані 7-10 см одна від одної, до того ж так, щоб найважча розташовувалася ближче всього до вудильника, а найменша і найлегша повинна бути на найдальше.
 
 
Ваговій набір на течії може виглядати приблизно так: нижня мормишка - 0,3 гр, наступна - 0,5 гр, потім - знову 0,5 гр, і сама верхня - 0,7 м Загальна вага приманок виходить близько 2 гр, що дозволяє цілком успішно ловити на помірно-слабкій і середній течії.
 
 
Особливості гри
 
 
Якоїсь особливої гри при ловлі на «гірлянду» не потрібно: зазвичай спочатку всю гірлянду опускають на дно, роблять нею два-три протягання по дну. При цих рухах каламуть, що піднімається з дна залучає рибу. Потім плавним, але впевненим рухом кінчика вудилища гірлянда підводиться від дна і затримується в цьому положенні на 5-10 секунд. Зазвичай в цей момент і слідують клювання. Якщо ж їх немає, то гірлянда знову опускається на дно і весь цикл повторюється.
 
 
Наживка і підгодівля
 
 
Оснащувати гірлянду краще наживкою, що добре тримається на гачку. Це можуть бути шматочки хробака, опариш, личинка реп'яхової молі.
 
 
При ловлі на «гірлянду» важливо підгодувати рибу. Для цього потрібно просвердлити лунку на відстані 1,5-2 метри вище за течією від місця вашої ловлі. Щоб прикормку не змивало течією занадто швидко, годівницю зазвичай не відкривають, а в закритому вигляді укладають на дно. Підгодовувати краще змішаним з грунтом мотилем, додавши в суміш трохи дрібного опариша, мелених сухарів, хліба або панірувальних сухарів.
 
 
Найпродуктивнішою подібна ловля буває в місцях з середньою течією на глибині від 1,5 до 3 метрів. На більших чи менших глибинах гірлянда працює менш результативно.
 
Ігор В
 
-----
Дети обычно не разделяют радости их родителей при поездке на дачу. Но все может изменить детская игровая площадка для дачи. Имея такой комплекс детям всегда будет весело и интересно, и Вы не будете выслушывать что им скучно, а спокойно займетесь своим любимым делом. 
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com