Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
З пластиліном на зимову риболовлю
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1792   
Понеділок, 23 січня 2017 09:48

З пластиліном на риболовлюКожен рибалка, який захоплюється зимовою риболовлею знає, як складно на морозі, коли за пару хвилин поверхню лунки затягується льодом, а волосінь нагадує крижане намисто, перев'язати мормишки, замінивши червону мормишку на чорну, або велику на маленьку. Іноді це просто необхідно зробити.


Природно, ситуацію може врятувати використання декількох вудок, які оснащені різними мормишками. Але так рибалять, в основному, рибалки-спортсмени і трохи рибалок професіоналів. Стандартний набір середньостатистичного рибалки - це не більше 3-5 вудок. Але іноді буває так, що навіть жодна з цих вудок не оснащена тим, що необхідно саме в даний момент. А що говорити про прикрі обриви, які так чи інакше мають місце? А якщо мормишки потрібної форми у наборі не має? 


Допоможемо виправити ситуацію. Так як на риболовлю найкраще брати мормишки всіх забарвлень, спробуємо їх зліпити самостійно з ... звичайного дитячого пластиліну, як флуоресцентного, так і звичайного. Прихопіть на рибалку не пачки пластиліну, а відріжте від пластилінових брусків кубики приблизно 1 на 1 см, які складіть в окрему невелику коробочку, яку на рибалці тримайте, як то кажуть «при собі» у внутрішній кишені, щоб в будь-який момент можна було з пластиліну скачати кульку-мормишку потрібного кольору.


Пластилін, який на даний момент є у продажу володіє всіма необхідними якостями - без сторонніх запахів і не токсичний. Пластиліни з неприємним хімічним або ще якимось запахом - не придатні для риболовлі, можна навіть не намагатися з ними експериментувати.


Отримавши деякий навик, з пластиліну можна навчитися ліпити не тільки нехитру кульку, а й «крапельку», «вівсянку», «уралку». Виготовити пластилінову мормишку простіше простого: цівку гачка потрібно втиснути в м'яку пластилінову кульку, а потім пальцями надати потрібну форму.


Також можна вішати кульки над гачком у всіляких поєднаннях. Розмір і форма мають певну межу, а ось у виборі забарвлення можливості рибалки майже безмежні. Розповімо по секрету, що найбільш уловистими мормишками не є одноколірні мормишки, а саме поєднання різних кольорів - чорний низ і червоний верх тощо. Все залежить тільки від переваги самої риби і фантазії рибалки.


Мормишки з пластиліну можна навіть ароматизувати, надаючи їм привабливого для риби запаху. Краще за інших для цього підходять ароматизатори на масляній основі. Потрібно змастити пальці ароматизатором, а потім розім'яти або розкачати кульку. Пластилін здатний досить тривалий час зберігати запахи.


Істотний мінус пластилінових мормишок - це його нейтральна плавучість (особливо у флуоресцентного пластиліну), тому у воді у них немає класичної «гри». Але є вихід і з цього положення. Можна обжати цівку розрізним свинцевим вантажем, обмотавши цівку люрексом або кольоровою ниткою, а після обліпити все це шматочком пластиліну, створивши подобу простої «мушки».


Зауважте, що все вище написане відноситься не тільки до мормишечних снастей, де мормишка є і приманкою, і грузилом одночасно, але і до поплавкової або зимової вудок, коли грузило розташоване вище гачка.

 

Спробуйте, і Ви зрозумієте, що на снасті з пластиліну ловити зручно і просто.

Lusik

-----

Ищите  хорошие и качественные сапоги? Обратите внимание на страницу интернет-магазина intertop.ua/catalog/sapogi/. Здесь Вы найдете большой ассортимент обуви высокого качества на любой кошелек. А  быстрая доставка и приятное обслуживание неотменно Вас удивят.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com