Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості зимової ловлі судака на тюльку
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1880   
Понеділок, 23 січня 2017 10:09

Ловля судака на тюлькуНайчастіша помилка - це використання в ролі насадки дуже великої тюльки. Висока активність судака або досить великі екземпляри можуть згладити цю помилку, але, як правило, рибалка дістає не рибу, а перекушеною живця. Найефективніша рибалка на тюльку довжиною до 5 см. Тюльку цієї довжини легко заковтує середній судак, та й велика риба на неї клює відмінно.


Технологія ловлі судака на тюльку


Ловля судака на тюльку в ідеалі відбувається за допомогою однієї вудочки. Використання декількох оснасток можливо лише на початку ловлі, коли потрібно знайти судака. Для цього кілька вудок ставляться поперек ями на різних глибинах. Рибалка по черзі обходить оснащення, роблячи при цьому ряд підйомів вудочкою, що дає гру наживці. При цьому варіанті ловлі багато клювань на оснащеннях без контролю будуть порожніми, але можна дізнатися про активність судака на різних ділянках.


Коли судака знайдено, можна починати активну риболовлю на одну оснастку. Техніка ловлі зводиться або до постійної гри в придонному шарі, або до почергової активної гри з затримкою приманки.


Щодо самої вудки, то не забувайте, що для ловлі судака вудки зобов'язані мати високу жорсткість, тому що пащу хижака пронизати можна лише потужною підсічкою. М'які вудки можуть змастити підсічку, а це призведе до сходу судака.


Так само частою помилкою є можливість підвищити число клювань за допомогою використання більшого числа гачків. Число клювань, природно, так збільшити можна, але, коли вільний гачок під час вивудження зачепиться за край криги, - сход судака гарантований.


Під час риболовлі на річках гру частково можна покласти на течію. Для чого на оснащенні робиться монтаж дроп-шот з повідцем, але замість штучної наживки надівається тюлька.


В даному випадку ловля є напівактивною, тому можлива рибалка на кілька оснасток одночасно. Але лише за умови, що оснащення будуть знаходитися близько поруч між собою і можна буде зробити вчасно підсічку.


Метод насадження безпосередньо тюльки на гачок великого значення не має, але певні нюанси все-таки існують. Під час риболовлі на течії із застосуванням монтажу дроп-шот надіта поперек тюлька створює більш інтенсивну гру, ніж надіта за хвіст або голову.


Під час риболовлі на важку блешню живця надягають за хвіст або голову, а під час риболовлі на двохгачкову мормишку живець надягається на два гачки півкільцем. Третій спосіб використовується в разі, якщо безліч нереалізованих клювань, або ж, коли після розморожування тюлька погано утримується на гачку. Природно, цю приманку бажано замінити на якісну, але не весь час є ця можливість.

Lusik

 

-----

Никто не будет спорить что электровелосипед имеет много преимуществ перед обычным. Хотите такой, но не желаете раставаться со своим проверенным и удобным двухколесным другом? Простой электронабор для велосипеда поможет Вам превратить обычный велосипед в электро. Детали по ссылке выше.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com