Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зимова риболовля на воблери
( 0 Votes )
Написав via email Переглядів - 1711   
Вівторок, 31 січня 2017 09:35

Ловля рибина воблери з льодуЗимове полювання на хижака з блешнями і балансирами традиційно користується великою популярністю. При цьому далеко не всі знають, що відмінних результатів при ловлі з льоду можна домогтися, використовуючи воблери. Ці приманки асоціюються в першу чергу зі спінінгом та риболовлею в сезон відкритої води, однак вони добре працюють і взимку.


Вибір приманок


Воблери для зимової риболовлі повинні мати привабливу гру при проводці в схил. Основні риси таких приманок:

  • кріплення для жилки розташовано на спинці воблера;
  • у приманки немає заглиблюючої лопаті;
  • воблер повинен бути тонучим.


Крім того, ці приманки оснащуються «брязкальцями» - спеціальними кульками, які перекочуються в камерах всередині тіла воблера, додатково залучаючи хижака.


Всім цим критеріям задовольняють раттліни - це особливий клас воблерів, який був розроблений компанією Rapala спеціально для ловлі в схил. Пізніше такі приманки знайшли застосування і при класичній спінінговій ловлі, так як вони добре привертають рибу на стандартній проводці. Таким чином ці воблери єдині у своєму роді які позволяють ловити рибу цілий рік, як в зимку, так і на весні, влітку чи восени. 

 

-----

Традиційно, українці планують короткий відпочинок на травневі свята (майские праздники). Не знаєте як їх провести? Компанія Яструб тур Вам в цьому допоможе. За посиланням знайдете багато турів за досить доступними цінами. У тому числі і з можливістю порибалити.

-----


Ратліни зазвичай комплектуються двома трійниками: перший розташовується на грудях воблера, другий - в хвостовій частині. Раттлін не завжди легко знайти в продажу, однак приманки цього класу випускають багато компаній, починаючи з іменитих брендів і закінчуючи невеликими китайськими фірмами. Тому при бажанні будь-який рибалка може зібрати свій арсенал таких приманок різних розмірів і кольорів, якого виявиться досить для ловлі будь-якого хижака - починаючи з дрібного окуня і закінчуючи мамкою щукою.

 

Техніка проводки

 

Техніка анімації раттліна при ловлі з льоду схожа на техніку проводки балансира. Щоб оживити приманку, потрібно виконати помах удильником, під час якого воблер злетить вгору, а потім дати йому вільно впасти. Після цього слід витримати невелику паузу, за нею йде новий ривок.


На підйомі приманка починає вібрувати, унаслідок чого виникає шум і при цьому йде трохи в сторону. Вібрація і шум тривають і на паузі, під час занурення воблера до точки, з якої він починав свій рух, вони дозволяють залучити хижака навіть з великої відстані.


Якщо ви ще ніколи не ловили з льоду на раттліни, вам обов'язково варто спробувати. Ці приманки часто рятують від "нуля", а ловля з ними дуже цікава і захоплююча. Якщо ви знаєте, як правильно вибрати воблер для зимової риболовлі і подати його рибі, вам напевно не доведеться нудьгувати.

via email

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com