Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості вибору снастей для ловлі форелі з льоду
( 0 Votes )
Написав via email Переглядів - 2059   
Вівторок, 31 січня 2017 10:16

Ловля форелі з льодуФорель - це сильна і стрімка риба, яка залишається активною і радує рибалок своїм клюванням протягом всієї зими. Число водойм, в яких можна її половити, зростає з кожним роком, і все більше любителів зимової риболовлі мають шанс випробувати свої сили в ловлі цієї риби. А почати варто з вибору снасті.


Вудка для ловлі форелі на блешні


Вудка для ловлі форелі на блешню повинна бути міцною і надійною. Така снасть складається зі зручної ергономічної рукоятки, пружного жорсткого хлистика і короткого чутливого кивка. Гарним доповненням до неї стане інерційна котушка з клавішею реверсу.


В якості основної волосіні використовується моно, яка добре амортизує ривки форелі. Діаметр потрібно підбирати під конкретну ситуацію ловлі, для більшості випадків виявляється досить волосіні 0,2-0,25 мм.


Вудка для ловлі на мормишку і поплавок


Для використання в якості поплавкової вудки добре підійде снасть з коротким жорстким удильником, оснащена інерційною котушкою з клавішею реверсу. Відповідний діаметр волосіні для більшості ситуацій - 0,2-0,25 мм, на кінці основної моножилки необхідно в'язати більш тонкий повідець. Вантажопідйомність поплавка і маса грузила підбираються експериментально, вершина антени поплавка повинна бути розташована на рівні поверхні або бути злегка притопленою.


Така снасть підійде і для ловлі на мормишку, все, що буде потрібно зробити - додатково оснастити її кивком. Його жорсткість треба підібрати, виходячи з ваги використовуваних приманок.


Жерлиці для форелі


Для ловлі форелі підійдуть класичні жерлиці з круглим майданчиком і котушкою. Відповідний діаметр волосіні - 0,25-0,3 мм. Використовувати поводок не обов'язково, проте можна поставити відрізок флюрокарбону довжиною 30-50 см і товщиною 0,2-025 мм. На відстані півметра від гачка повинно бути розташоване ковзне грузило масою 2-5 г.


Гачок потрібно підбирати, виходячи з розміру передбачуваних трофеїв і розміру використовуваних живців. Для ловлі дрібної форелі підійдуть одинарники № 6-4 за міжнародною класифікацією, для полювання за більш серйозним трофеєм - № 4-1 / 0.


Форелева рибалка - це надзвичайно азартне і цікаве заняття. При цьому ви можете ловити тим способом, який сподобається вам більше інших. Якщо на водоймі є активна риба, у вас є всі шанси залишитися з хорошим уловом і отримати море позитивних вражень незалежно від того, яку снасть ви виберете.

via email

-----

Щоб дружина відпускала Вас на риболовлю чи полювання придбайте для неї набір хорошої косметики, наприклад на сайті spalotus.me. Такий подарунок не залежить байдужою жодну жінку, і в неї не буде вибору, як лише побажати Вам: "Ні хвоста, ні луски!" )

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com