Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Заказник "Зубр", що на Волині перетворили на приватні мисливські угіддя
( 1 Vote )
Написав volynpost.com Переглядів - 4095   
Вівторок, 31 січня 2017 10:35

Волинський заказникУ заказнику «Зубр», який знаходиться біля національного парку «Цуманська пуща», мисливці влаштовують облави на кабанів, оленів та навіть зубрів, – стверджує координатор волонтерів фонду WWF в Україні Андрій Плига.


Про це він написав у себе на сторінці у Facebook.


«Ківерцівський нацпарк «Цуманська Пуща» мав бути створений для охорони зубрів, але за «неймовірним збігом» (жарт) заказник «Зубр», на території якого власне зубри і мешкають, в нацпарк не увійшов – кажуть, зміна була пролобійована місцевим мисливцем-олігархом Колісником.


Тобто зубр то є символом нацпарку, але самі зубри тримаються за його межами – на території заказника, який по факту є мисливськими володіннями вищезгаданого Колісника. Більш того, мисливці не визнають навіть розширені межі заказника, і проводять облавні полювання в зубрових лісах», – йдеться в дописі.


«Так криваво виглядають декілька квартальних просік, де на днях проходило облавне полювання на кабанів чи то оленів. Сьогодні ми там зустріли стадо зубрів. Полювання на зубрів звісно заборонено, але їх чисельність тут зменшилась з понад 200от на початку 90х до близько 16ти зараз. І національний парк не має можливості контролювати цю територію, поки цей ліс не входить в його межі і продовжує бути елітним мисливським господарством», – підсумовує волонтер.


«І про вовків. Вчора тут завалили вовка і спалили його – на фото догораючі рештки вовка в багатті. З понеділка по середу обіцяють завалити ще 3х вовків. Просто згадуйте ці криваві плями на снігу і багаття, коли будете чути як мисливці люблять природу», – коментує Плига опубліковані фото.

 

 

 

-----

Медицина утверждает - какие зубы такое и здоровье. По этому очень важно следить за их состоянием с самых ранних лет. По понятным причинам, детям это не очень нравится. Но есть выход - лечение зубов у детей под севораном. Детали на сайте mamadentist.com.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com