Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
В Україні заборонено полювати на лося наступні 25 років
( 1 Vote )
Написав uapress.info Переглядів - 20137   
Субота, 04 лютого 2017 10:18

Лось3 лютого, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив про набуття чинності мораторію, відповідно до якого в Україні упродовж 25 років мисливці не матимуть права полювати на лосів.

 

Про це розповів Семерак на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає «Преса України».

 

«Від сьогодні полювання на лосів на території України буде заборонено на 25 років. Щойно підписав відповідний наказ. Згідно із ним заборона встановлюється на полювання лося європейського, і державна екологічна інспекція повинна здійснювати контроль за дотримання режиму цієї заборони. Крім того, цей документ ще й передбачає розробку програми, яка буде спрямовуватись на відтворення популяції цих тварин та моніторинг стану народжуваності за участю науковців», - наголосив міністр екології. 

 

Також Семерак зауважив, що з прийняттям цього мораторію Україна запізнилась на 20, а то й 30 років. Адже, останні часом надходило все більше повідомлень від громадян про масові полювання на цих тварин. Згадати хоча б нещодавні події з кривавого полювання в Чернігівській області, де загинуло ціле стадо лосів.

 

«На даний час за різними підрахунками популяція лосів в Україні сягає від двох до шести тисяч особин. Це надто малі показники, оскільки в Білорусії чи Польщі цих тварин є щонайменше 30 тисяч», - зауважив Семерак.

 

На його думку, флора і фауна – це українське національне багатство, тому зволікати із захистом тварин є злочином та бездіяльністю. 

 

«Підписав наказ, щоб Україна зберегла і відновила популяцію цих прекрасних тварин. Щоб наші діти і внуки змогли бачити їх не лише у зоопарках. Усім екологам щиро вдячний за активну участь у цьому, а мисливця все роз’яснено у тексті документу», - підкреслив міністр.

 

uapress.info

 Коментарі  

 
#5 Федько-халамидник 03.04.2017 09:20
І як, є лосі на Поліссі, ви свого бачили-добули ?
А я минулого року бачив лося ;-)
 
 
#4 ОлегП 02.04.2017 10:47
Цитую Федько-халамидник:
Хіба бідні селяни з поєдинками можуть в браконьєрстві на лосів змагатись з міщанами з високоточними карабінами, глушниками, оптикою, нічниками теплевізорами, і саме головне з грошима (щоб в разі потреби відкупитись) ??

На поліссі, куди я їздив на лося, такі глухі і заболочені ліси, що відкуповуватись нікому не доведеться бо ніхто їх не ловитиме... А щоб побачити як місцеві бідні селяни "стерелізують" ліс без тепловізорів далеко і ходити не потрібно. Достатньо зайти в ліс в околиця Побука, наприклад... Заборони всякого типу діють тільки на законослухняних громадян. А бракошам повігу, не залежно від того чи вони бідні, чи багаті... Одні беруть баблом, а інші чисельністю та місцем проживання...
 
 
#3 Федько-халамидник 31.03.2017 15:06
Цитую ОлегП:
прокурори та депутати з суддями і селяни бракоші в лісових нетрях...


Хіба бідні селяни з поєдинками можуть в браконьєрстві на лосів змагатись з міщанами з високоточними карабінами, глушниками, оптикою, нічниками теплевізорами, і саме головне з грошима (щоб в разі потреби відкупитись) ??
 
 
#2 Пустельник 08.02.2017 22:31
Чергове скотство від держави! Черговий наступ на полювання! В Україні повно районів де чисельності лося більщ ніж досить. Огульна заборона полювання в цілому цивілізованому світі ні до чого доброго не призвела. Швідше навпаки.
Цікаво скільки отримав пан міністр за цю заборону від псевдозахисникі в природи, які живуть на закордонні гранти таких самих навіжених "зелених"?
Тішить лише те, що в екоінспекції жодних практичних можливостей проконтролювати свій "указ" майже нема!!!
 
 
#1 ОлегП 04.02.2017 11:27
Догосподарювали ся. Сумно... Подвійно сумно бо живемо в країні кривих дзеркал і всякі прокурори та депутати з суддями продовжуватимут ь стріляти лося не зважаючи на жодні мораторії. Так само і селяни бракоші в лісових нетрях... Сумно...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com