Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Снасть "паровоз": особливості оснащення та проводки
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1505   
Неділя, 10 грудня 2017 00:00

Зимова риболовля на паровозПаровозом називають оснащення, що представляє собою тандем з мормишок. Одна з них в'яжеться на кінці жилки, інша - на 25-50 см вище неї. Приманок може бути і три і більше, однак частіше використовується комбінація з двох приманок. Цього зазвичай достатньо, щоб значно збільшити улов.


Підготовка снасті і оснащення


Найчастіше застосовуються паровози, що складаються з двох чортиків. Також уловистими виявляються комбінації з прив'язаного на кінці жилки "рису" і невеликої легкої мормишки, яка розташована над ним. Взагалі приносити хороші улови можуть самі різні поєднання приманок, однак робочі комбінації на конкретній водоймі під ту чи іншу рибу краще підбирати експериментально.


Мормишечну вудку слід підбирати, виходячи з особистих уподобань, особливих вимог до неї немає, головне - щоб снасть була зручною у використанні, досить міцною і надійною. Особливу увагу слід приділити кивку і жилці.


Кивок треба підбирати, виходячи із загальної маси приманок. Якщо оснащення не багато важить, підійдуть пластикові моделі, для ловлі на важкі мормишки слід використовувати металеві. Довжина кивка - від 100 до 150 мм, вона повинна бути такою, щоб забезпечувати високу чутливість оснащення.


Відповідний діаметр жилки - від 0,1 до 0,18 мм. Важливо, щоб жилка була досить тонкою, в цьому випадку вона буде витягатися під вагою приманок, як струна, і забезпечить хорошу гру.


Техніка ловлі на "паровоз"


Техніку анімації "паровозу" освоїти трохи складніше, ніж техніку проводки одиночної мормишки. Найпростіше при ловлі на цю оснастку домогтися гарної гри, якщо задавати приманкам рівні, повільні і плавні коливання. Але варто пробувати і високочастотну гру з невеликою амплітудою - на таке тремтіння риба теж нерідко реагує охоче.


Прагніть до того, щоб приманки працювали не самі по собі, а як би в унісон. Якщо снасть буде досить чутливою, ви зможете відчути рукою, чи правильно ви анімуєте "паровоз".


Незалежно від того, яку манеру анімації ви вибрали, пробуйте змінювати її темп: почавши з швидкої гри, поступово уповільнюйте її, або навпаки - починайте з повільної і робіть плавне прискорення. Такий простий прийом при ловлі на цю оснастку виявляється дуже ефективним.


Паровоз - це просте у виготовленні і застосуванні оснащення, використання якого дозволяє значно збільшити улови. Його використання дозволяє урізноманітнити риболовлю і поліпшити її результати, тому можливість ловлі на комбінацію з декількох приманок завжди потрібно мати на увазі.

Lusik

-----

Преобразить внутреннее простанство автомобиля, сделать его стильным, ярким и комфортным помогут хорошие автомобильные чехлы. Купить или заказать такие можно в магазине autofrant.ru. Опытные специалисты подберут именно то что Вам нужно, или же примут заказ на изготовленние авточехлов по Вашим параметрам и потребностям. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com