Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Особливості весняної ловлі щуки на спінінг
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1170   
Понеділок, 20 березня 2017 12:47

Ловля щуки на спінінг

Починати ловлю щуки на спінінг можна відразу ж після сходу льоду. Перед нерестом і через два-три тижні після його завершення проходить дві хвилі жора цієї хижачки, і це дуже вдалий час для риболовлі. Однак багато спінінгістів уникають виходити на водойми в цей період, оскільки знайти рибу і спокусити її на клювання навесні буває непросто.Вибір приманок

Для обловлювання глибоководних ділянок найчастіше використовують джигові приманки, якщо ж ловити належить в прибережній зоні, підійдуть легкі блешні. Також і в першому, і в другому випадку хороший результат принесуть воблери, потрібно тільки вміти підібрати під кожну ділянку акваторії моделі з потрібною глибиною занурення.Якщо ловля проходить перед щучим нерестом, приманки повинні бути невеликими - поки черево риби забито ікрою, вона майже не цікавиться великою здобиччю. У період післянерестового жору, коли щука прагне заповнити сили після довгої зими і нересту, вже можна пробувати переходити до більш великих силіконок, блешень і воблерів.Якщо рибалити належить в каламутній воді, необхідно використовувати приманки яскравих кислотних забарвлень. Навесні, коли прозорість падає, вони нерідко виручають спінінгіста, рятуючи від повного 0. Так як рибалити належить по холодній воді, анімація будь-яких приманок повинна бути плавною і неспішною. А крім ловлі з берега можна використовувати і надувні пвх човни.


Пошук риби


Зовсім не обов'язково чекати повного сходу льоду, щоб вирушати на риболовлю. Як тільки уздовж берегів з'являються закраїни, мальок спрямовується в них. Вода тут насичується киснем і прогрівається сонцем. Щука слідує за зграями кормової риби, тому є всі підстави сподіватися на хороший улов. Коли на середині водойми з'являються промоїни, можна обловлювати з човна розташовані там бровки і ями.


Після того, як поверхня водойми очистилася від льоду повністю, щуку можна ловити як на глибині, так і на прибережному мілководді. Якщо ви не впевнені, де буде риба, є сенс перевіряти як ближню до берега зону, так і далеку.


Весна - досить складний час для ловлі. Риба багато переміщається і часто змінює місця своїх стоянок з невідомих для спінінгістів причин, до того ж в цей час відбуваються великі коливання рівня води. Однак не варто пропускати дві весняних хвилі щучого жора, чекаючи літа - адже зорієнтуватися на водоймі і знайти активну рибу, якщо вона в ній є, можна завжди.

via email

-----

Все що зроблене своїми руками має особливу красу та являється предметом гордості.  Бажаєте спробувати самостійно зробити вишиванку? Це не так складно як здається якщо мати потрібні заготовки. {jmurl}Дивіться тут{/jmurl} що для цього потрібно і пробуйте, у Вас неодмінно все вийде.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com