Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості весняної ловлі щуки на спінінг
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2148   
Понеділок, 20 березня 2017 12:47

Ловля щуки на спінінг

Починати ловлю щуки на спінінг можна відразу ж після сходу льоду. Перед нерестом і через два-три тижні після його завершення проходить дві хвилі жора цієї хижачки, і це дуже вдалий час для риболовлі. Однак багато спінінгістів уникають виходити на водойми в цей період, оскільки знайти рибу і спокусити її на клювання навесні буває непросто.Вибір приманок

Для обловлювання глибоководних ділянок найчастіше використовують джигові приманки, якщо ж ловити належить в прибережній зоні, підійдуть легкі блешні. Також і в першому, і в другому випадку хороший результат принесуть воблери, потрібно тільки вміти підібрати під кожну ділянку акваторії моделі з потрібною глибиною занурення.Якщо ловля проходить перед щучим нерестом, приманки повинні бути невеликими - поки черево риби забито ікрою, вона майже не цікавиться великою здобиччю. У період післянерестового жору, коли щука прагне заповнити сили після довгої зими і нересту, вже можна пробувати переходити до більш великих силіконок, блешень і воблерів.Якщо рибалити належить в каламутній воді, необхідно використовувати приманки яскравих кислотних забарвлень. Навесні, коли прозорість падає, вони нерідко виручають спінінгіста, рятуючи від повного 0. Так як рибалити належить по холодній воді, анімація будь-яких приманок повинна бути плавною і неспішною. А крім ловлі з берега можна використовувати і надувні пвх човни.


Пошук риби


Зовсім не обов'язково чекати повного сходу льоду, щоб вирушати на риболовлю. Як тільки уздовж берегів з'являються закраїни, мальок спрямовується в них. Вода тут насичується киснем і прогрівається сонцем. Щука слідує за зграями кормової риби, тому є всі підстави сподіватися на хороший улов. Коли на середині водойми з'являються промоїни, можна обловлювати з човна розташовані там бровки і ями.


Після того, як поверхня водойми очистилася від льоду повністю, щуку можна ловити як на глибині, так і на прибережному мілководді. Якщо ви не впевнені, де буде риба, є сенс перевіряти як ближню до берега зону, так і далеку.


Весна - досить складний час для ловлі. Риба багато переміщається і часто змінює місця своїх стоянок з невідомих для спінінгістів причин, до того ж в цей час відбуваються великі коливання рівня води. Однак не варто пропускати дві весняних хвилі щучого жора, чекаючи літа - адже зорієнтуватися на водоймі і знайти активну рибу, якщо вона в ній є, можна завжди.

via email

-----

Все що зроблене своїми руками має особливу красу та являється предметом гордості.  Бажаєте спробувати самостійно зробити вишиванку? Це не так складно як здається якщо мати потрібні заготовки. Дивіться тут що для цього потрібно і пробуйте, у Вас неодмінно все вийде.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com