Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чим підгодовувати і на що ловити сазана та коропа навесні?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5543   
П'ятниця, 21 квітня 2017 09:11

Особливості ловлі сазана навесніСазан - це теплолюбна риба, яка восени впадає в сплячку, а по завершенні зими виходить з неї і починає годуватися, щоб відновити сили. Незважаючи на те, що в холодній весняній воді цей представник сімейства коропових набагато менш активний, ніж влітку, його можна успішно ловити в цей час року. Щоб домогтися гарних результатів на такій риболовлі, насамперед необхідно правильно вибрати підгодовування, наживки та насадки. Наведені нижче рекомендації також можна використовувати при ловлі коропа на платних водоймах.


Вибір підгодовування

 

Хороше підгодовування для весняної ловлі сазана не тільки повинно залучити рибу до місця ловлі і утримати її там. В ідеалі необхідно, щоб кормова суміш також відсікла риб'ячий дріб'язок. Щоб домогтися цього, краще утриматися від використання дрібних компонентів і віт таких що створюють велику каламуть - незалежно від того, є вони складовою частиною спортивної прикормки, купленої в магазині, або це підручні засоби на зразок панірувальних сухарів.


Хорошим вибором буде прикормочна суміш, зроблена з відносно твердих великих компонентів, перемішаних із землею, що набрана поблизу водойми. Для її приготування можна використовувати:

 • розпарені кукурудзу, горох або квасолю;
 • трохи проварені шматочки картоплі;
 • пеллетс;
 • бойли.


Однак багато рибалок дотримуються прямо протилежного підходу - вони застосовують при весняній ловлі дрібнофракційне добре "пиляще" підгодовування, яке створює привабливу хмару каламуті, при цьому не насичуючи рибу.Щоб прикормочна суміш була більш привабливою, її можна присмачити ароматизатором. Хороший результат навесні можуть принести як солодкі «фруктові» аромати, так і «рибні» запахи.


Наживки та насадки для ловлі сазана та коропа навесні


Як і будь-яка інша коропова риба, на рослинні насадки сазан найкраще реагує влітку. А ось при ловлі в холодній весняній воді має сенс звернути увагу перш за все на насадки тваринного походження. Це можуть бути:

 • черв'яки-виповзки;
 • личинки хруща;
 • м'ясо черепашки-перловиці.


Такі наживки добре привертають велику рибу. Також можна використовувати гнойових черв'яків і черв'яків-підлистників, опариша, личинок бабки і інших комах, проте в цьому випадку велика ймовірність, що буде багато клювань дрібноти.

Однак мати в арсеналі насадки рослинного походження також не завадить. Для ловлі сазана можна використовувати:

 • кукурудзу;
 • перловку;
 • квасолю;
 • бойли.


Щоб додатково збільшити улови, потрібно використовувати спеціальні склади для обробки приманок - діпи. Перед закидом надіту на гачок насадку треба занурити в обраний діп, надавши їй таким чином додатковий аромат і смак, завдяки цьому ймовірність спокусити на клювання трофей значно зростає.

via email

-----

О важности удобной одежды для каждого любителя охоты или рыбалки сказано не мало. Но все же, где ее найти? Большой выбор одежды для рыбалки и охоты по весьма доступным ценам предлагает интернет-магазин tayganspec.ru. Здесь каждый найдет то что ему подойдет по условиям, и при этом не обременит свой кошелек.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com