Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля щуки в липні
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2886   
Неділя, 25 червня 2017 12:25

Липень - найважчий час для спінінгіста, і ловля щуки не є винятком. В середині літа температура води в водоймах піднімається до критичних позначок, вміст кисню в ній падає, і активність практично всієї риби різко знижується. До того ж в цьому місяці зарості підводної рослинності стають вже густими і високими і сильно ускладнюють проводку приманок спінінгів на багатьох озерах і річках, виключенням можуть бути платні водойми в яких орендарі добре дбають і про воду, і про її мешканців, і про навколишнє середовище, наприклад як по посиланню - рыбалка под Киевом.

Вибір часу ловлі

У липні на кращі улови можна розраховувати зазвичай вранці. Вода за ніч остигає, і зголодніла щука виходить на полювання. На вечірній зорі ця щука набагато більш пасивна, так як водойми в середині літа прогріваються жаркими сонячними променями дуже сильно.

Врятувати ситуацію може погана погода - як відомо, щука досить часто проявляє в такі моменти підвищену активність. Крім того, в похмурі дні вода не буде прогріватися сильно, риба буде годуватися набагато більше, ніж в сонячні дні.

Деловити щуку у липні

У липні щуку потрібно ловити в першу чергу там, де вона може сховатися від спеки і знайти більше кисню. Обов'язково необхідно перевіряти затемнені ділянки водойм:

  • точки під опорами мостів;
  • зарості латаття та іншої водної рослинності;
  • ділянки, де над водою нависають дерева і чагарники.


Особливу увагу варто приділити ділянкам, на яких відбувається збагачення води киснем - це можуть бути точки, в яких б'ють підводні ключі.

У цей час немає сенсу шукати рибу на прибережних мілинах. Якщо навесні і на початку літа тут активно годувалася різна дрібна рибка, за якою полювала щука, то в липні під жарким сонцем вода на таких ділянках прогрівається дуже сильно, і хижачці було б некомфортно полювати на них.

Також ця риба уникає глибоких ям і ділянок водойм, на дні яких знаходяться відкладення мулу. При високій температурі води органіка починає гнити, а це призводить до додаткового зниження вмісту рівня кисню.

Таким чином, зловити щуку в липні зовсім непросто, адже цей місяць не дарма вважають найскладнішим для риболовлі. Однак при грамотному підході до вибору часу і місця для ловлі навіть в цю непросту пору завжди можна залишитися з уловом і отримати справжнє задоволення від перебування на водоймі.

Lusik

 



У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація






Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com