
На початку літа рівень води ще досить високий, при цьому карась, особливо якщо мова йде про великі екземпляри, вважає за краще триматися на ділянках глибиною 1,5-2 і більше метрів. Тому не завжди його буває легко дістати. Однак при правильному виборі снастей зробити це завжди можливо. У разі, якщо грамотно підібрати і приманки для його ловлі, шанси домогтися успіху на рибалці будуть дуже і дуже хорошими.
На які снасті ловити карася в червні
Снасті для ловлі карася в червні потрібно підбирати, виходячи з умов, в яких належить рибалити. Наприклад, ловля карася з човна буде відрізнятися від ловлі на каналі чи на ставку, і тим більше відрізнятиметься вона від платної ловлі Савєльєво. Так:
- Для риболовлі з човна зручні короткі удильники, укомплектовані інерційними котушками.
- Для ловлі на ставках в прибережній зоні дрібної рибки добре підійде легка махова вудка або штекерна снасть відповідної довжини.
- Якщо необхідний більш дальній кидок, можна використовувати довгі махові вудлища - 10 і більше метрів і ті ж штекерні снасті.
- Матчева вудка підійде в тому випадку, якщо не вистачає довгого махового або штекерного вудилища.
- Дуже ефективні снасті для ловлі карася - це фідер і пікер. Вони менш популярні, ніж поплавочні вудки, проте з їх допомогою можна ловити рибу дуже успішно, причому середній розмір трофеїв буде вищим. Важкі фідери дозволяють робити закиди на 100 і більше метрів.
Приманки та насадки для ловлі карася у червні
Хороший результат можуть принести приманки як рослинного, так і тваринного походження. Карась в червні ще не такий вибагливий, як в середині літа, при цьому по холодній воді, як правило, краще працюють тваринні насадки, а в міру прогрівання водойм все більш актуальними стають приманки рослинного походження.
Однак ситуація значно змінюється в залежності від погоди і ситуації на тому чи іншому конкретному ставку, озері, водосховищі або річці, а також переваг риби, які помітно змінюються від водойми до водойми. Тому, вирушаючи на риболовлю, краще взяти з собою якомога більше різних насадок. Обов'язково в арсеналі мають бути:
- мотиль;
- опариш;
- черв'як,
- парені злаки;
- тісто;
- мастирка горохова і кукурудзяна.
via email
|