Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
А Львівська УТМР цьогоріч відкрила раніше!!!
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3357   
Середа, 02 серпня 2017 17:20

Полювання на пероЯк і було обіцяно, Львівська УТМР цьогоріч  відкрила полювання  по перу раніше, а саме 05.08.17. Хоча місцева популяція перепілки все ж майже відлетіла у вирій, та  голубів у нас хоч греблю гати! 

  

Звісно ж качву стрілятимуть на тиждень пізніше , адже подекуди зрідка ще зустрічаються хлопунці з другого виводку качви. А перший виводок вже давно на крилі!

 

До-речі, чомусь полювання голуба в Україні зовсім недооцінене попри те, що в цілому по Європі – воно є чи не найбільш популярним серед тамтешніх любителів відпочинку з рушницею в руках. А саме м’ясо цієї дичини вирізняється  винятковими смаковими та лікувальними властивостями!

 

Якщо лови перепілки  та качви вимагають відповідно підготовленої лягавої, то пополювати голуба може будь хто з мисливців просто виїхавши в поле поблизу посівів зернових!

 

В черговому наказі про полювання в цьому сезоні впадає в око хіба що незрозуміле застереження про полювання зайця лише в польових угіддях, яких практично усе менше, адже покинуті поля все більше заростають молодняком лісу! Занадто зарегульованим видається й полювання лисиць з січня по лютий 2018 р. попри те, що загроза поширення сказу залишається доволі  нагальною!

 

 Дуже добре. що цього сезону згадали про собаківників і для полювання по перу додали середу. Але чомусь тільки з 11 жовтня по 26 листопада. Для полювання взимку з норними дозволено ще й суботу.

 

Дуже потішить прихильників ловів копитних, що за наявності снігового покриву  полювання дозволено у всі дня тижня!

 

 Усі інші норми залишилися практично без змін.

 

Ну, всім доброго полювання!

 

-----

Когда приходится жить в большом городе, а нелегкая работа способствует бессоннице, лучшим выходом будет качественный отпуск. Да такой, чтобы, там воздух был чище чистого, пейзажи умиротворенными, а целебная вода, с первого глотка наполняла жизненной энергией, подробнее об этом описано на сайте sq.com.ua. При такой развитой инфраструктуре, неудивительно, что наплыв туристов очень велик, поэтому важно заранее забронировать место, где отдохнуть в Буковеле зимой.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com