Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мораторій полювання на лося відмінили
( 2 Votes )
Написав BBC Переглядів - 3358   
Вівторок, 03 жовтня 2017 13:34

Лось

Українська влада пішла на поступки мисливцям та дозволила полювання на лося. Цього мисливського сезону дозволили вбити 160 лосів, написав у Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.


Саме він на початку року ініціював запровадження 25-річного мораторію на полювання на цих тварин через їхню малу кількість в Україні.


"Ліміти не затверджувалися нами протягом кількох місяців через інформацію про критичне зменшення популяції лося в Україні. Погоджені ліміти на відстріл 160 особин лося. Це вдвічі менше, ніж пропонували мисливці", - написав пан Семерак.


Він вказав, що поділяє емоції захисників тварин, проте "як урядовець також не міг не зважати на позицію представників мисливської галузі щодо загроз її розвалу".


Міністр додав, що зараз проводиться наукове дослідження щодо популяції лося в Україні, і якщо їхня кількість критично мала, то мораторій відновлять.
3 лютого 2017 року в Україні діяв мораторій на відстрілювання лося терміном на 25 років.


Тоді пан міністр заявляв, що популяція лося в Україні нараховує від двох до шести тисяч тварин.


Для порівняння, у Білорусі та Польщі популяція лося складає близько 30 тисяч тварин.

 

-----

В пошуках спокою та відчуття безпеки, ми намагаємося знайти такі місця для відпочинку, де можна повністю забути про наші страхи. Саме таким місцем є містечко Славське, яке в наших рідних Карпатах, сховалось від пронизливих вітрів, між горами, в місці зустрічі річок Опора і Славко.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com