Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Кілька слів про поппер для новачків
( 1 Vote )
Написав Lusik Переглядів - 1967   
П'ятниця, 13 жовтня 2017 16:23

Ловля на поппериПоппер - це різновид воблера з нульовим заглибленням. Таким чином дана приманка є поверхневою. У поппера відсутня лопатка, якою оснащені більшість воблерів для ловлі під водою, але є вибірка в передній частині, за допомогою якої приманка і видає привабливі булькаючі звуки.

Яку рибу ловить поппер?

На поппер попадається практично будь-яка хижа риба яка годується в поверхневих шарах води або влаштовує свої засідки, полюючи за мальком, де проходить прибережна рослинність. До цих хижаків відноситься щука, окунь, головень і жерех. Часто на поппер можна зловити і язя. А ось судак, любитель глибоких ям і холодної води, хай як поппер не булькає - на клювання не спокуситься.Коли і де ловити поппером?

Оскільки приманка поверхнева, то і ловити потрібно в місцях з невеликими глибинами. Ловлю можна здійснювати протягом усього сезону відкритої води, проте слід враховувати глибини водойм і рівень трави. По весні для такої ловлі добре підходять розливи водойм, і просто мілководні ділянки. Влітку і восени, коли рівень сильно падає, для ловлі на поппер підходять місця, в яких навесні можна було використовувати тільки інші приманки.

Серед найперспективніших місць:

  • мілководдя
  • сильно зарослі водойми
  • зарості латаття
  • затоки
  • ставки та озера
  • водойми без течії або зі слабкою течією


Після нересту щука активно атакує приманку, що привабливо булькає на воді, приймаючи її за іншу рибу, яка нереститься після неї, а вже ближче до зими пізньої осені, коли біла риба починає йти на глибину, намагається хапати будь-які привабливі об'єкти як на поверхні так і в товщі води , тим самим готуючись до зимового «голодування».

Погоді умови

При ловлі на поппер необхідно враховувати і погодні умови. Оптимальною буде безвітряна тиха погода або невеликий вітерець і дрібні брижі на воді. Дрібний дощ не завадить ловлі, а навпаки покращить результат, оскільки в такі моменти риба виходить ближче до поверхні.

В негоду з сильним вітром і хвилею ловля на поверхневі приманки малоефективна. Через хвилі не видно трави, а вітер буде заважати виконувати точні кидки.

Найзручніше рибалити з попперами з човна, так найпростіше підібратися до місця передбачуваної засідки хижака і виконати кидок і проводку приманки прямо вздовж трави, а не поперек неї, як це виходить при ловлі з берега. Спінінгова риболовля на поппери принесе рибалці чимало задоволення, адже, крім того, що вона здобутлива, така ловля і дуже видовищна, оскільки можна спостерігати момент атаки і клювання хижака, а це багато багато вартує...

Lusik

-----

Ваше улюблене місце в Паттаї назавжди залишиться у вашому житті завдяки нашим відмінним фотознімкаv, які стануть справжньою «капсулою пам'яті». Детальніше - vip-pattaya.ru/tour/fotosessiya-anywhere-1/. Професійний підхід та унікальні знімки якими будуть захоплюватись всі - гарантовано!

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com