Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Спінінги Favorite
( 36 Votes )
Написав proanglers Переглядів - 1172   
Субота, 24 лютого 2018 10:20

Спінінги favoriteЦе кілька серій вудилищ спінінгів, що перекривають практично весь діапазон лову хижака, починаючи від ультралайтових серій вудилищ і закінчуючи вудлищами під важкі приманки. Українська фірма Favorite розміщує свої замовлення на сучасних підприємствах, які займаються виготовленням спінінгових бланків та повним складанням вудилищ і потім, по цією торговою маркою спінінги поставляються на ринок риболовного оснащення.


Під цією маркою випускаються спінінги різних цінових сегментів. Ви маєте можливість купить спиннинг фаворит починаючі з бюджетних варіантів і закінчуючи спінінгами, які вже можна віднести до верхніх щаблів середнього цінового діапазону.

Від чого залежить ціна спінінгів Favorite


Ціна цих вудилищ безпосередньо залежить від того, які матеріали використовуються при виробництві. Виконується основний принцип: чим якісніше карбон, тим дорожче буде коштувати кінцевий продукт. Використовуються різні марки карбону, від самих недорогих, до карбону, найвищої якості, що вимагає використання найсучаснішої технології при формуванні бланків. Складні технологічні процеси, які використовуються при виробництві, роблять свій вплив на формування ціни кінцевого продукту. Ще один фактор, який впливає на ціну спінінгів - комплектує фурнітура: кільця, катушкодержателі, матеріали рукояток і елементи дизайну вудилищ.


Які варіанти спінінгів випускає Favorite.


Під цією торговою маркою випускається більше 20 серій спінінгів, що мають різне призначення і концепцію. Фірма має в своєму асортименті вудилища, як підібрані під певний стиль лову, так й спінінги універсального призначення. У деяких серіях є спінінги, розраховані на класичну джигову риболовлю і вудилища, які є ідеальними твічінговимі інструментами. Є серії спінінгів, які за своїми характеристиками найкраще підходять під твічінговую ловлю і основне їх призначення, саме ловля з використанням воблеров, які потребують анімації. Традиційно, такі спінінги мають особливості бланка, котрий не провалюється при інтенсивній ривковій проводці.

 

Є спінінги, які ідеально підходять під ловлю на течії, вудилища, які підійдуть для лову судака і є вудилища, які можна застосовувати в якості троллінгового інструменту.


Є кілька серій, які мають цільове призначення - ультралайтових ловлю. вудилища найлегшого діапазону, зустрічаються у бюджетному, середньому і дорогому сегменті цієї торгової марки. Насамперед це favorite blue bird - proanglers.com.ua/category_1728.html.

Спінінг Favorite


Бланки ультралайтових вудилищ Favorite мають найвищу ступінь чутливості, яка формується за рахунок тонких стінок бланка і за рахунок вершинки спінінгів. У спінінгах такого класу можуть бути встановлені, як полі, так і вклеєні вершинки. Причому, вклеєні вершинки можуть бути встановлені в спінінгах, які відносяться до бюджетного рівня. Зазвичай, у інших виробників вклеєні вершинки встановлюються на спінінгах вищого цінового рівня, ніж це є у фірми Favorite.


Під цією торговою маркою випускаються спінінги, які ідеально підходять під ловлю в обмежених умовах складної берегової лінії. Це досить короткі спінінги, що дозволяють впевнено працювати з-під дерев, на невеликих річках і струмках. Є вудилища, які підходять під клас вудилищ рокфіш, що мають високий рівень потужності на окоренковому сегменті і дають агресивну і швидке підсікання.


Фірма Favorite випускає спінінги, які мають цільове призначення - ловля на великих дистанціях. У цих вудилищ дуже високі кидкові характеристики, які досягаються за рахунок використання спеціальних технологій при виготовленні бланків.


Є в асортименті спінінгів Favorite і моделі, цільове призначення яких ловля зчовнів. Для таких спінінгів характерна коротка рукоятка, але стрій вудилищ, і їхня концепція може бути різною, залежно від того, як стиль риболовлі буде застосовуватися. Є човнові спінінги універсальної спрямованості, є спінінги, розраховані на джигову ловлю, а є човнові спінінги, які розраховані на ловлю твічінгом.


Випускає фірма Favorite і спінінги важкого діапазону, розраховані на ловлю досить важкими приманками. Такі вудилища мають цільову спрямованість - ловлю великої риби в складних умовах сильної течії. У таких спінінгів збільшена потужність, починаючи від тюльпана до самої ручки.

 

favorite


Які технології використовуються при виробництві спінінгів Favorite


При формуванні концепції тієї чи іншої моделі спінінгів використовуються найрізноманітніші технології. У бюджетних версіях, традиційно використовуються технології, що дозволяють отримати спінінги з невисокою ціною. Ці вудлища відрізняються високою практичністю, але у них дещо збільшений кінцевий вага, в порівнянні з більш дорогими моделями.


Серйозніші технології використовуються при виготовленні спінінгів верхнього цінового діапазону. Ці технології дозволяють по максимуму знизити вагу спінінгів за рахунок зменшення кількість сполучною смоли. Бланки таких вудилищ формуються під великим тиском, а сполучний компонент заповнює весь простір між волокнами карбону.


Для збільшення потужності спінінгів використовується технологія зовнішньої обмотки тонкої, спеціальною стрічкою. Така стрічка не збільшує вагу бланка, дає можливість не збільшувати товщину стінок, але при цьому міцність і потужність істотно збільшується.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com