Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фідерні вудилища Zemex
( 5 Votes )
Написав proanglers Переглядів - 1270   
П'ятниця, 09 березня 2018 13:20

Фідери ZemexКомпанія Zemex випускає фідерні вудилища самого різного класу і під різні рибальські умови. В асортименті цього виробника є дуже якісні фідери спортивного класу і є вудилища для любительської ловлі. Є серії фідерних вудилищ бюджетного рівня, а є фідери найвищого рівня, які підійдуть для естетів фідерної риболовлі.

 

Компанія Zemex використовує різні концепції в своїх фідерних вудилищах. В ряду фідерів є моделі, які можна віднести до класичних англійських вудилищ, а є вудилища, яким більше притаманні характеристики фідерів, які користуються популярністю в континентальній Європі, а не в Британії. Переглянути весь асортимент фидеров Земекс, а так же купить, ви можете за посиланням - proanglerscarp.com.ua/category_562.html

 

При виробництві спортивних моделей фідерів, виробник використовує унікальну технологію, коли шари карбону укладаються таким чином, що відбувається оптимальне розташування волокон карбону в просторі, всередині структури бланка.

Фідери Zemex


Фідерні вудилища Zemex Rampage


Серія Rampage розроблялася спеціально, як фідер спортивного класу, для ловлі в умовах великих і середніх річок, з досить сильною течією. У цих вудилищ витончений бланк, що володіє високою інформативністю, але в той же час збільшена потужність, що дозволяє справлятися з великою рибою. Особливість цих фідерів полягає в тому, що ними можна ловити в великому темпі, властивому для спортивної риболовлі, дрібну білу рибу в умовах течії і ловити в більш помірному темпі велику рибу. Виробник прекрасно впорався зі своїм завданням, випустивши фідер, який може впоратися з великою рибою, в тому числі і з коропом на комерційних водоймах, але при цьому виглядає і відчувається дуже витонченим. Одночасно з цим бланк цього фідера забезпечує максимальну дальність закидання, за рахунок пружних характеристик, які закладені в цьому вудилищі.


Фідери серії Razer


Фідери серії Razer розроблялися виробником, як спортивні фідерні вудилища універсального призначення. У цій серії є фідери, як важкого класу, так і вудилища для ловлі з легкими годівницями. Ця серія така ж витончена, як і серія Rampage, але є істотна відмінність в ладі бланка. Бланки цих вудилищ мають прогресивний лад, що дозволяє впевнено в'язати велику рибу після підсічки, навіть якщо застосовується легкий фідер з цієї серії. У фідерів Razer є моделі, які будуть затребувані при лові на течії і є моделі, які розраховані на риболовлю в стоячих водоймах.

Фідери Zemex


Фідери серії Grand Feeder


Фідери Grand Feeder відрізняються дуже тонким бланком, який вдалося отримати виробнику, за рахунок використання особливих технологій формування бланка. Вудилища відносяться до спортивного класу універсального типу. Стрій в бланках моделей може бути різним: прогресивним, середньо-швидким, середнім (це для шанувальників вудилищ англійської концепції). У серії є бланки, починаючи від лайтової версії, до дуже важких фідерів. Але навіть в найважчих варіантах видно мінімальний діаметр бланка в найпотужнішій частині.


У серії є дуже далекобійні фідери з великою довжиною, а є вудилища, основне призначення яких ловля на коротких дистанціях, самої різної риби. Такі фідера затребувані любителями лову не великих коропів і карасів на невеликих комерційних водоймах, де риби багато, але її розмір не дуже великий. Але при необхідності ці фідери здатні впевнено контролювати дуже великого коропа, за рахунок своїх пружних властивостей.


Фідери Hi-Pro Feeder


Фідери Hi-Pro Feeder дешевші, ніж дві попередні моделі цього виробника. Це класичні якісні фідерні вудилища для любительської риболовлі універсального призначення. У цій серії є, як важкі вудлища, вудлища середніх тестових показників і фідери легкого класу, які за своїми характеристиками знаходяться вже на кордоні пікерних вудилищ. У цьому модельному ряду половина вудилищ має середній лад, що дозволяє впевнено в'язати рибу і призначені переважно для лову на стоячих водоймах або на річках з дуже слабкою течією. І є моделі з середньо-швидким ладом, які себе добре показують, в тому числі і на річках з середнім потоком. Використовується концепція бланків Slim, що відрізняються невеликим діаметром і
витонченістю.


Серія Pro Feeder


Серія ZEMEX Pro Feeder знаходиться в бюджетному діапазоні цін фідерних вудилищ від цього виробника. Вудилища розроблялися, спеціально під любительську ловлю, новачками. Ці вудлища Не такі витончені, як попередні моделі, але у них є істотний запас міцності, і пружних властивостей, що дозволяють зменшити помилки, що здійснюються початківцями рибалками під час лову фідером. Вся серія має швидкий лад. І це дає можливість починаючому фідерісту швидше освоїти точність закидання. Швидкий лад цих вудилищ дає певні переваги при лові в вітряну погоду, дозволяє зробити точний, акцентований кидок. Вудилища будуть прекрасно працювати і на сильній течії і в умовах стоячих водойм.


ZEMEX Iron Feeder


Серія Iron Feeder з'явилася на ринку в 2017 г. Виробник розробив бюджетний варіант фідерів, розрахованих на риболовлю в самих різних умовах. Це популярна новинка і не скрізь можна zemex iron feeder купить. Всі вудилища мають середньо-швидкий лад, який дозволяє робити точний закид і впевнено тримати підсічену рибу. Незважаючи на бюджетний сегмент, ці вудлища відрізняються високою якістю і характерним для дорогих моделей ZEMEX тонким бланком. Серію можна вважати універсальною, де є моделі середньо важкого діапазону і моделі під легку делікатну риболовлю.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com