Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Салют ветерану!
( 0 Votes )
Написав George Didenko Переглядів - 8627   
Понеділок, 16 квітня 2018 19:16

Салют ветерану!Змагання гончаків на кубок знаного на Черкащині експерта першої категорії, ентузіаста, собаковода і наставника молоді Найди Олекси Митрофановича відбулися 24 – 25 березня 2018 року в передмісті районного центру Сміла. Я люблю цей квітучий край, географічне і духовне серце України. Люблю черкащан, завжди привітних хліборобних людей, тому з радістю прийняв запрошення очолити експертну комісію.


Якщо породний собака, хай не з чемпіонською кров’ю, знаходиться у справжніх любителів собак, які ставляться до справи, як до відповідальної роботи, результат не забариться. Така вже риса характеру нашого справжнього, упертого, працелюбного українця – обробляти землю,займатись бджільництвом чи вихованням гончої собаки.


Всього було виставлено 13 одиниць – 8 російських та 5 англо – російських гончих. В перший же день отримали дипломи III ст. по зайцю три місцеві собаки, а під кінець дня порадували чудовим голосом і роботою на диплом II ст. англо – російська гонча Кара – Альма (вл. Ворона В.М., Київська обл.). Вона і стала переможницею змагань.


Різке коливання атмосферного тиску, температури, вітер зранку наступного дня дуже заважали роботі собак, хоча і всі собаки були з пійомами. Екзамен скалали ті собаки, з якими власники більше часу тренувалися в польових умовах.


Велике задоволення отримали усі учасники чи то від смачної наваристої юшки під захід сонця, чи від музики собачого співу. В той день салютували гончими голосами не тільки нашому ветерану. Відлуння котилося аж локанівських круч, до могили Тараса, від Степанків до Мельників і Мотриного монастиря,де спочивають душі наших славних героїв – холодноярців, що так любили нашу українську землю і віддали за неї душу і тіло.


Сьогодні хотілося б поговорити більше не про собак, а про людей. Великий внесок до скарбнички руських гончих собак робить ентузіаст із шполянського району Дубина Василь Миколайович. Його собаки були представлені в чотирьох напусках – мати і нащадки. Дві з них отримали по димлому III ст.

Салют ветерану!


Зима Генадій Михайлович із села Степанки тримає гончаків із 16 років під пильним наглядом нашого наставника Олекси Митрофановича. Його «кум» Йосипенко Анатолій Васильович теж виховує гарних гончих, але собак не виставляв заради загальної справи – взяв на себе обов’язки головного кашовара, за що йому велика подяка від усіх. Запечений сом на свіжому весняному повітрі за секретним рецептом Анатолія Васильовича смакував неймовірно.


Відкрила відлік дипломантів молода собака Угроза братів Володимира і Василя Зінченків із Золотоноші. Зважаючи на їхній інтузіазм і мисливський запал, собаку чекає гарне майбутнє. Її матері на кличку Кара не поталанило, бо заєць виявився хитрішим і забіг у село. Дуже гарних породних гончих виховує Осадчий Василь Івановий із міста Драбова, але на жаль з певних причин собаці, яку він виставляв, приділяється мало часу для польової роботи. Багато хто ще на черкащині займаеться гончими собаками. Хочу згадати добрим словом власника дворазового польового чемпіона і переможця Ридая ( вл. Білик О. І., місто Канів) та інших любителів гончих собак.

 

В цей складний час для нашого суспільства не кожен має можливість приїхати на змагання. Заважають сімейні та фінансові проблеми. Але ж радує те, що в нас ще залишились ентузіасти – гончатники, люди з великої букви.


Віриться, що проведення таких заходів знайде позитивний відгук серед любителів гончих собак. Це спілкування, обмін досвідом. Виховання справжніх мисливців, громадян, що не дозволять собі вмикнути фари автомобіля і гасати полями, добиваючи довірливих звірят. Звіра треба здобути в чесному бою з гончими собаками.

Салют ветерану!


На останнє хочу побажати вам, Олекса Митрофанович, довгих здорових років життя, нев’янучого оптимізму. Велика подяка вам від тих, кого ви вивели на велику стежку життя і навчили улюбленої справи. Віват Король !!!


Переможцю і призерам були вручені коштовні кубки, іменні медалі ветерана Найди О. М., сувенір – приз за кращий голос, який поїхав у Київську область з розцінкою 8 - 3 – 5.


Висловлюємо велику подяку організатору цих змагань, президенту Черкаського осередку ФМСУ Замані Валерію Миколайовичу, голові Смілянського УТМР Волошуну Олексію Івановичу, який гостинно надав можливість провести змагання саме на цих угіддях, секретарю – кінологу Гребенюк Оксані Юріївні за допомогу в проведенні цього заходу.


До нових зустрічей, миру вам і злагоди в роботі та житті.

З повагою експерт I категорії Агієнко А. П., експерт II категорії Гребенюк О.
Ю.

Додаток

1. АРГ Кара – Альма, вл. Ворона В.М.
6 - 5 – 18 – 8 – 14 – 8 – 3 – 5 - - 6 – 4 = 77 б. II ст. ЗР
2. РГ Багіра, вл. Дубина В.М.
7 – 5 – 16 – 6 – 12 – 7 – 2 – 5 - - 6 – 5 = 71 б. III ст. ЗР
3. АРГ Угроза, вл. Зінченко В.М.
5 – 3 – 16 – 6 – 12 – 6 – 2 – 3 - - 6 4 = 63 б. III ст. ЗР
4. РГ Бистра, вл. Косаченко Ю. М.
5 – 1 – 16 – 6 – 12 – 6 – 2 – 4 - - 6 – 4 = 62 б. III ст. ЗР

 

-----

Шукаєте генератор? Вигідно і навіть не дорого його можна придбати на сайті https://www.vdr.com.ua/generatory/generatory--elektrostancii.html. Тут Вам запропонують широкий асортимент, постійну наявність, а також якісне обслуговування і доставку.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com