Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
"Львівський зброярський форум - 2018": Нові горизонти, нові можливості
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3638   
Вівторок, 26 червня 2018 17:00

Львівський зброярський форум 2018Днями за ініціативи компанії «Чотири сезони» у Львові пройшов форум виробників та продавців зброї.

 

Вітаючи прибулих, керівник компанії Захар Служалий висловив сподівання, що аура нашого старовинного міста торговців неабияк сприяє об’єднанню зброярської спільноти України. Зупинившись на дуже нагальних наших проблемах здорової конкуренції в цьому сегменті торгівлі, він поділився успіхами в реалізації проекту «Народний дробовик – щоб стояв у кожній хаті», адже протягом  лише двох тижнів було продано кілька сотень дуже доступних рушниць. Загалом же «секрет» цінової політики компанії полягає у дотриманні оптимального балансу між вартістю зброї та її якістю, і саме турецька та італійська зброя нині дуже привабливі в цьому плані. Як зазначив п. Служалий, можна привезти з Туреччини двостволку  й менше ніж за 100 доларів, але ніхто не дасть на неї жодної гарантії! А тому, щоб бути впевненим у товарі, який буде продаватися в Україні під торговою маркою «CORE», доводиться прискіпливо вибирати складові безпосередньо на турецьких заводах-виробниках. А знайти в Україні інший надійний та сучасний, скажімо, напівавтомат з двома змінними стволами й вартістю трохи більше 8 тисяч гривень та річною гарантією навряд чи можливо.

 

Багато цікавого розповіли учасникам форуму представники турецької зброярської фірми «TEDNA»  Рідван Яка та Мустафа Саім Капці, Завод виробляє 16 000 гладкоствольних рушниць на рік і поставляє до 15 країн практично повний модельний ряд рушниць традиційних систем у різному виконанні й виготовлених з хорошої збройової сталі на сучасному точному обладнанні та з надзвичайним контролем якості, адже він не завантажений військовими валовими замовленнями, як деякі інші турецькі компанії.

 

Як засвідчили й представники компанії «Чотири сезони», які особисто брали участь у заводських випробуваннях зброї «TEDNA»,  30-тисячний настріл –  вже не межа для рушниці цієї марки, а 2-річна гарантія теж багато про що говорить. Ну, і звісно ж – ціна, яка нині поза конкуренцію на нашому ринку.

 

Продавцям зброї була важливою надана інформація про надходження значної партії нової лінійки дуже популярних у нас набоїв іспанської фірми «SAGA» з швидкостями за 400 метрів на секунду. Особливе зацікавлення викликала нова модифікація розривної кулі «TVISTER» , надвисока фрагментація якої покликана зупиняти крупного звіра навіть не влучаючи по убійному місцю.

 

Кульмінацією форуму була презентація прямим нащадком славної династії італійських зброярів Сабатті, паном Емануелем новітніх розробок його компанії.

 

Йшлося насамперед про мультирадіальну нарізку стволів, яка дозволяє отримати феноменальну влучність на наддалеких дистанціях. Практично на око нарізи у стволі не видно, як майже не лишається  їх слідів й на самій кулі. Крутитись снаряд змушує сама специфічна конфігурація ствола. Такі результати отримані тому, що куля не врізається в нарізи, а втискається у випуклості сталі,  повністю виключаючи прорив порохових газів. Це дає приріст швидкості  до 12% , а купчастості на 35%! При цьому ще й зменшується знос ствола.

 

Під це нововведення було розроблено й спеціальну гвинтівку «TAСTIСAL» з товстим матчевим стволом та ортопедичним ложем. Повною мірою оцінити її унікальні можливості зможуть спортсмени та любителі гірських полювань.

Порівняльні креслення традиційних нарізів стволів з мультирадіальними

Новітній мультирадіальний ствол Sabatti в розрізі

При вартості повного ряду рушниць «SABATTI» на нашому ринку на рівні чеської зброї,  в цілому пропозиція виглядає більш ніж привабливою.

 

Усі новітні зразки зброї представлених фірм учасники форуму мали змогу випробувати на стрільбищах Львова та обговорити перспективи їх продажу в невимушеній атмосфері дегустації старого віскі.

 

Загалом же можна казати про те, що «Львівський зброярський форум – 2018» став значущою подією для зброярської спільноти та завдяки налагодженню тісніших торговельних зв’язків неабияк сприятиме ліпшому озброєнню наших мисливців, як зрештою й усіх добропорядних громадян України, якісною та надійною зброєю за правдивою ціною.

 

Фото: 1.Організатори форуму з Емануелем Сабатті (по центру у світлому костюмі).

Фото 2 : Порівняльні креслення традиційних нарізів стволів з мультирадіальними.

Фото 3:  Новітній мультирадіальний ствол Sabatti  в розрізі.

 

-----

Дбаєте про свій розвиток? Бажаєте отримати нові знання чи навички? В такому випадку Вам буде корисно дізнатися які проводяться тренінги у Львові. Перейшовши по посиланню Ви отримаєте вичерпну інформацію що, як, де і коли. А також зможете записатися на тренінг, або ж, створити свій.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com