Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МИСЛИВСЬКА ВАТРА" 
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13441   
Неділя, 19 серпня 2018 10:15
15 вересня 2018 року в м. Сколе - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МИСЛИВСЬКА ВАТРА" 
 
Проект "Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе та проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» реалізується  за підтримки Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.
 
Мета проекту: використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства. 
 
Партнерами проекту, поданого на конкурс громадською організацією "Сколівщина", є Сколівська районна рада, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Національний природний парк «Сколівські Бескиди», Громадська екологічна організація «Природа».
 
Співфінансування проекту забезпечує Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, лісові господарства, які здійснюють діяльність на території Сколівського району.
 
---
Якщо Ви належете до любителів полювання, риболовлі, екстриму чи інших видів активного відпочинку на природі Ви напевно знаєте що є місця до яких добратись традиційною технікою неможливо. А от спеціальною - заввиграшки. Представляємо Вашій увазі всюдиходи-амфібії Argo. Їх неймовірна прохідність і надзвичайна надійність та продуманість доставлять Вас куди завгодно. Детальніше - argoatv.com.ua
 Коментарі  

 
#1 Пустельник 09.09.2018 11:43
Програма заходу:
- 10:00 год - молебень у храмі Різдва Богородиці м. Сколе;
- 10:30 год - освячення штандартів мисливських колективів;
- 10:45 год - урочиста хода учасників фестивалю містом до палацу Гределів;
- 11:30 год - урочистості з нагоди «Дня працівника лісу».
- 13:00 год – заходи фестивалю: конкурс мисливських колективів, мисливство очима художників та народних умільців, виставка, продаж картин, фотографій, виробів з дерева та шкіри, біжутерії та інших виробів, презентація книги І. Чудійовича «Мисливська «Атлантида» Львівських Карпат», дитячі вікторини, конкурси і забави, виступи художніх етнічних та професійних колективів, мисливська музика, виводка мисливських собак, виставка експонатів мисливської таксидермії, виставка мисливських трофеїв, мисливська та бойківська кухня;
- 18:00 год - підведення підсумків, оголошення результатів, вручення нагород переможцям;
- 20:00 год - святкова вечеря біля «Мисливської ватри», народні гуляння, знайомства та братання мисливців, обмін досвідом тощо.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com