Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості полювання на щуку
( 0 Votes )
Написав Marko Переглядів - 1136   
Понеділок, 03 вересня 2018 10:39

Полювання на щукуПри полюванні на цю хижу рибу дуже важливий досвід. Кожен рибалка з хорошим досвідом знає, що щука часом дуже агресивна і хижа риба. Вона нападає зненацька, долаючи жертву за один різкий кидок. Суперників вона не терпить. У разі нестачі їжі, ця риба перетворюється в дуже кровожерну.


Сезон ловлі

  • Ця риба добре клює в будь-який сезон, але є більш і менш сприятливі часи полювання за цією рибою.
  • Літо - час спекотний і щука, зазвичай клює неохоче.
  • Осінь - прекрасна пора для ловлі. Тоді вона набирає собі жир на холодну пору.
  • Зима -  період лову на жерлиці.
  • Весна - період досить зручний. Так як після нересту щука особливо ненажерлива

-----

Если Вы относитесь к истенным ценителям охоты, Вам несомненно должны понравится картины про охоту. Такие картины выгодно украсят ваш дом, подчеркнут Ваше хобби. А также это отличный подарок для каждого охотника.

-----


Яку ж тактику вибрати для упіймання хижачки?

Але, не забувайте, що досвід - найчастіше це найважливіша деталь в риболовлі. Для полювання на цю рибу не існує загального алгоритму. В даному випадку потрібно вибирати індивідуальний спосіб ловлі. У тому випадку, коли щука не хоче клювати, спробуйте поекспериментувати з наживками і приманками.

Коли ловля йде з берегів і погода хороша, то спробуйте ловити на живця. Коли щука ловиться в глухих місцях на кшталт вирів і заток, з тихою водою, то цілком підійде воблер. У місцях з повільною течією краще, в якості наживки, використовувати гольяна, в'юна або пічкура. Однак, використовувати його потрібно тільки там, де ви впевнені в проживанні щуки. Інші приманки будуть працювати з однаковою ефективністю. Ну і звичайно ж, важливо прислухатися до своїх відчуттів і вибирати ту приманку, з якою зручніше працювати. А це для кожного рибалки суб'єктивно.

Для успішної ловлі найкраще користуватися живцем. Найвдаліше проходить ловля щуки на пічкура або маленьку плотву.

Блешня все ще залишається найпопулярнішою штучною приманкою для ловлі цієї хижої, але бажаною багатьма рибалками риби. Вибирати блешню потрібно, враховуючи освітленість в місці ловлі, а також погодні умови.

  • · В сприятливу погоду - вибирайте білясту;
  • · В погану - візьміть жовту;
  • · При змінній - двоколірна буде відмінним вибором;


Воблер так само є зручним і ефективним видом приманки, тому, що залишає слід майже як справжня риба. Він правдоподібніше ніж інші рухається. Зазвичай його гра схожа на рухи пораненої або хворої рибки, тому воблер ефективно приманює будь-яку хижу рибу. Як і блешня, воблер підбирається відповідно до погодних умов та умов освітлення в водоймі. Не варто забувати і про те, що спорядження для риболовлі грає важливу роль.

Поппер - той же воблер, тільки з невеликою відмінністю. Через свою будову він йде по самій поверхні води і видає шуми на які не здатний воблер. Немає гарантії, що цей шум радикально підвищує ймовірність вдалої ловлі. Але, якщо є можливість випробувати поппер при ловлі, то варто спробувати.

Marko, via email

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com