Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Коливальні блешні знову в тренді!
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1184   
Понеділок, 03 вересня 2018 11:04

Коливальні блешніКоливальні блешні - це одні з найстаріших приманок для ловлі хижака. Ними користуються рибалки по всьому світу, нехтуючи навіть більш сучасними і ефективними приманками.


Блешня, що коливається, або, як її називають спінінгісти, "коливалка", представляє з себе пластину кольорового металу товщиною від 1 до 3 міліметрів штампованого кустарним або промисловим способом з наданням їй певної форми і вигину. Від цих параметрів залежить гра приманки, частота її коливань в воді, поведінка при вільному падінні на паузі в проводці і в цілому привабливість для хижака.

Найбільш вдалі і універсальні моделі блешень, що заслужили визнання багатьох рибалок, часто починають випускатися промисловим способом, маючи практично ідеальну повторюваність і володіючи всіма якостями прототипу.

Технік ловлі на коливальні блешні дуже багато. Проводка і її стиль залежать по-перше, від людини, від рибалки, а по-друге, залежать від форми і ваги приманки. Можна проводити блешні швидкою чи повільною рівномірною проводкою і очікувати, коли приманку атакує активний, агресивний хижак. А можна давати невеликі паузи і ловити, якщо можна так висловитися, умовно джиговою проводкою. Іншими словами, робиться закид, приманка опускається на дно (це видно по провисанню жилки або по роботі кінчика спінінга). Далі необхідно зробити два-три оберти з невеликими посмикуваннями і чекати, коли приманка знову опиниться на дні.

Така проводка дуже часто приносить результати по щуці. Єдиний момент - це той факт, що на дні можуть бути затоплені дерева, корчі. У цій ситуації потрібно перевірити наявність таких підводних перешкод за допомогою блешні, у якій знято гачок. Дістати блешню, що зачепилася виходить лише в 10% випадків, так що треба бути уважнішим. При впевненості в тому, що водойма в обраному місці ловлі багата корчами і якимись підводними перешкодами, потрібно замінити гачки на блешні на "незачіпляйки".

При пошуку хижої риби не варто затримуватися на одному місці. Рибу потрібно шукати. Буває так, що погодні умови, наприклад, незвично високий або незвично низький для цих місць тиск, роблять рибу неактивною. І успіх на такій риболовлі може принести ретельний пошук цієї риби. Не варто затримуватися на одному місці, потрібно йти вздовж берега водойми і робити якомога більше закидів з різними приманками в різних місцях.

 

Якщо Ви ще не маєте коливальних блешень, і не пробували на них ловити рекомендуємо Вам неодмінно спробувати. Купити риболовне спорядження, і коливальні блешні в тому числі можна у інтернет-магазині povodok.com.ua. При потребі тут дадуть детальну консультацію, і доставлять замовлений Вами товар у будь-яку точку країни.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com