Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля окуня на мікроджиг
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 993   
Четвер, 27 грудня 2018 17:30

Окунь на мікроджигНайголовнішою перевагою при ловлі на мікроджиг, є його результативність. Окунь, це одна з найпопулярніших риб наших водойм, є мало не в кожній калабані, а мікроджиг дозволяє його зловити практично в будь-яких умовах. Міфом є те, що мікроджиг дорогий. Щоб ефективно ловити, не потрібно ніяких наддорогих вудлищ, досить спінінга з тестом по приманках до 7 грамів, наявності у даного спінінга вклеєної вершинки, для кращої анімації приманок.

 

 

Котушка підійде середнього класу з хорошою укладанням тонкої плетінки, з розміром шпулі від 500 до 2000 за шиманівською класифікацією. Дідібрати відповідну можна тут -https://rovita.com.ua/category/katushki-rybolovnye/. Багато рибалок, при ловлі на легкі ваги, відмовляються від плетеного шнура та використовують або монофіл, або нанофіл. Тут найголовніше використовувати правильні діаметри при ловлі, щоб рибалка отримував при цьому задоволення, а не сидів і не розплутував «бороду» з котушки.

 

Що ж стосується приманок, то тут вибір просто величезний. Виробники риболовецьких приманок не проходять стороною цей спосіб ловлі. На ринку представлено колосальну кількість силіконових віброхвостів, твістерів, черв'яків, личинок, рачків та інших фантазійних приманок. Також величезну роль при виборі приманки варто звернути увагу на колір. І тут у рибалки розбігаються очі! Самий основний колір, який варто вибрати і повинен бути у всіх рибалок - це «машинне масло». Ще у рибалок дуже популярні кольори з коричневим, зеленим, фіолетовим відтінком, але і не варто забувати про приманки, колір яких не зустрічається в водоймах, такими як жовтий, рожевий, червоний, лимонний, блакитний. Окунь досить часто ігнорує натуральні кольори і більше уваги приділяє саме фантазійним розмальовкам.


Перші риболовлі на маленькі силіконові приманки краще починати на водоймах в межах міста. У кожному населеному пункті є свій ставок або річка, де мешкає різна риба, в тому числі і окунь. Ловити можна починати, як з пристані з кам'янистою ділянкою дна, де окунь збирає різних ракоподібних, так і вздовж зарослих очеретом берегів, де крім окуня можна зловити і мирну рибу на твістери і слаги невеликих розмірів.


Дуже часто можна зустріти рибалок і на міському пляжі, де в ранковий і вечірній час не так багато відпочиваючих, і окунь виходить годуватися на піщані мілини. Ловля на мікроджиг не приносить великих екземплярів риб, хоча таке теж трапляється. Вона більше цікава, як спосіб відпочинку від міської суєти, усамітнення з природою і азарт рибалки. Ніхто не буде сперечатися, що клювання окуня досить азартні і доставляють рибалкам багато задоволення. Для того, щоб збільшити кількість клювань, потрібно практикуватися. На деяких водоймах доводиться часто міняти місця ловлі, що приносить нові клювання, але буває і так, що можна наловити мішок окунів з однієї точки, але при цьому доводиться постійно міняти приманки і вагу грузила. Коли ж на водоймі високий пресинг, то рибалці доводиться проявляти всю свою майстерність, щоб умовити примхливого «полосатика» на клювання. Саме в такі моменти і підвищується рівень майстерності рибалки. І найголовніше в мікроджиговій риболовлі - це збереження популяції цієї рибки для нашого майбутнього потомства, намагайтеся відпускати спійману рибу, і вона ще не раз буде вас радувати.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com