Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля судака навесні
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1252   
Вівторок, 05 лютого 2019 09:40
Ловля судака навесніПочинати ловлю судака спінінгом можна відразу після завершення льодоходу. З усіх хижаків на великій воді саме він активізується першим. Хороше клювання судака починається після того, як температура піднімається до 6 градусів вище нуля. Коли рівень води починає підніматися перед паводком, його активність зростає ще більше, в цей час можна розраховувати на хороший кльов і упіймання відмінних екземплярів.
 

Як знайти рибу навесні?

 
Ключовий момент, який забезпечить хороші улови навесні - правильний підхід до пошуку риби. Знайти судака на річці навесні, коли рівень води дуже мінливий, а сам ікластий багато переміщається, непросто. Максимально полегшують це завдання човен і ехолот. З їх допомогою можна визначити місця скупчення риби, саме такі точки і будуть найперспективнішими. Спроби спокусити на клювання одиночних судаків виявляються менш результативні. 
 
 
Скупчення судака навесні найчастіше можна зустріти:
 
  • в ямах, розташованих за островами;
  • на поворотах річки;
  • в ямах, які знаходяться нижче за течією від мілководь.
 
Оптимальні глибини для ловлі - від 3 до 6 метрів.
 

Ловити судака навесні можна як на ямах, так і на мілинах. Іноді майже вся риба скупчується на глибоких ділянках, в інших випадках вона годується на мілководді. Буває і так, що частина судака знаходиться на мілинах, а частина на ямах.

 

Приманки і оснасткти

Кращі результати навесні приносить полювання за судаком з джиговими приманками. Це можуть бути:

 

  • віброхвости і твістери довжиною від 3 до 5 дюймів;
  • поролонові рибки;
  • мандули.

 

Коли рівень води в річці починає рости перед паводком і судак стає більш активним, можна укрупнювати приманки - наприклад, в цей час добре працюють вже силіконові рибки довжиною до 6 дюймів.

 

Варіанти оснасток для джигової ловлі можуть бути будь-якими, підбирати їх треба в залежності від умов в місці ловлі і активності риби. Наприклад, класичний джиговий варіант монтажу приманки з джиг-головкою або чебурашкою підійде для швидкого обловлювання великих акваторій, коли судак активний. Відвідний повідок, в свою чергу, виявиться дуже доречним, коли риба пасивна, і потрібно ретельно обловити невелику ділянку водойми.

 

На додаток до джигової снасті не завадить мати в арсеналі колекцію воблерів різних ступенів заглиблення, які можуть врятувати в ситуаціях, коли на джигові приманки риба не реагує. Кращі результати по весняному судака приносять моделі невеликих розмірів.

 

Можна ловити судака і на блешні. Особливо хороші результати приносить стрімке блешніння в точках концентрації риби. Інший варіант - риболовля з донною вудкою, насадкою в цьому випадку можуть бути пучок черв'яків або мальок.

 

-----

Живете у Львові? Не має часу готувати? Можливо несподівано мають прийти гості? Онлайн ресторан https://origami.lviv.ua/ допоможе Вам у вирішенні проблем з готуванням. Тут широке меню, швидка доставка і цілком лояльні ціни. Спробуйте, Вам неодмінно сподобається!

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com