Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Переваги фідера при весняній ловлі
( 0 Votes )
Написав lusik Переглядів - 1289   
Вівторок, 05 березня 2019 14:16

Весняна ловля на фідерНавесні, коли рівень води і поведінка риби схильні до різких змін, багато рибалок утримуються від виїздів на водойми, вважаючи, що залишитися з хорошим уловом буде непросто. Однак не варто залишатися вдома, особливо в тому випадку, якщо у вас є фідерна снасть - адже в цю пору року вона виявляється особливо уловистою.

 

У фідера є три важливі переваги, які навесні роблять його незамінним у багатьох ситуаціях:

  • з фідерної снастю можна робити далекі й точні кидки;
  • важка годівниця, вага якої підібрана правильно, буде лежати на дні нерухомо;
  • фідер можна в будь-який момент залишити на підставці без нагляду.

 

Ця снасть, якщо вміти з нею поводитися, дозволяє робити далекі й точні кидки і загодовувати обрану для ловлі невелику ділянку дна. Тому навесні, коли вода виходить з берегів, заливаючи луки, фідери можуть стати справжнім порятунком для рибалок. З ними впевнено ловлять на дистанціях до ста метрів, і таким чином завжди є можливість дістати до риби.

Важливо і те, що навесні підводні мешканці багато переміщуються, і великого значення набуває їх пошук на водоймі. З фідерною снастю навіть з однієї точки можна швидко обловити велику акваторію, закидаючи в різні боки і на різні відстані від берега.

Крім того, на річках з підйомом рівня води збільшується сила течії, а фідерна годівниця буде лежати на дні нерухомо. Навіть якщо використовувати поплавкову вудку з котушкою, робити далекі кидки і ловити в проводку - правильно пригодувати ділянку буде важко. До того ж не факт, що риба, яка в холодній воді досить пасивна, стане ганятися за гачком з насадкою, що несеться за течією.

Таким чином, навесні фідером можливо успішно ловити рибу там, де з поплавковою вудкою навряд чи вийде добитися добрих результатів. Якщо ж рибалка замерз, він завжди може залишити снасть на підставці, походити і розім'ятися або просто налити собі чай - фідер робить ловлю не тільки успішною, але і комфортною.

Таким чином, зовсім не обов'язково чекати самого кінця весни або приходу літа, щоб вибратися на водойму, як роблять багато. З цією снастю можна вирушати на риболовлю відразу, як тільки закінчився льодохід. Завдяки своїм незаперечним перевагам фідер дозволить домогтися гарного улову, якщо ви вмієте з ним поводитися і зможете правильно вибрати час і місце для риболовлі.

 

-----

Увлекаетесь стрельбой и активным отдыхом? Обратите внимание на инетрент-магазин universal-guns.ru. Здесь найдете все виды пневматического оружия, расходники, запчасти и все что нужно к ним. А также одежду и снаряжение для охоты, рыбалки, туризма и многое, многое другое.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com