У більшості водойм карась впадає на зиму в сплячку, з якої виходить навесні. Так як він теплолюбний, відбувається це досить пізно - в більшості регіонів в травні, а на півдні - в квітні. Після пробудження карась починає годуватися, стаючи все активніше і активніше в міру подальшого прогрівання води.
СНАСТІ
Снасті краще підбирати, виходячи з умов лі: для ловлі на великих глибинах, на ділянках з течією і у всіх випадках, коли необхідний далекий і наддалекий закид, кращим вибором буде фідер. Поплавочня вудка, відповідно, дуже зручна в ситуації, коли течії немає або майже немає, а ловля проходить на ближній дистанції і на невеликій глибині - саме на таких ділянках переважно і годується карась навесні.
Також можна вибрати снасть для ловлі карася в весняні місяці, виходячи з особистих переваг: завзяті прихильники фідера можуть ловити цією снастю в будь-яких умовах, однак для ближньої дистанції краще підійде пікер. Матчева поплавочна вудка, в свою чергу, дозволяє робити далекі кидки.
ВЕСНЯНЕ ПІДГОДОВУВАНН ДЛЯ КАРАСЯ
Навесні добре працюють різні варіанти підгодовувань - це може бути і куплена в магазині готова суміш, перемішана з землею, і власноруч намішана з різних інгредієнтів. Однак важливо мати на увазі, що в холодній воді, коли черево карася заповнене ікрою або молочком і він як і раніше малоактивний, насичення може наступити дуже швидко.
В таких умовах відмінних результатів дозволить домогтися порошкоподібне підгодовування, що складається з дрібних фракцій і присмачене ароматизатором з запахом риби, креветки і тому подібними. Така суміш приманює карася здалеку, проте насититися їй практично неможливо.
ВИБІР НАСАДОК
Найбільш ефективними навесні виявляються тваринні приманки:
- черв;
- опариш;
- мотиль;
- шматочки сала.
Насаджувати їх на гачок можна як окремо, так і в комбінаціях - наприклад, опариш з двома мотилями або черв'як з двома опаришами. Однак не зайвим буде мати в запасі і рослинні насадки:
- хліб;
- парена перловка;
- парений горох;
- тісто;
- мастирка.
Коли карась тільки починає проявляти активність, бере він майже виключно на тваринні приманки. У міру прогрівання води, з переходом на літній режим, все більшого значення набувають насадки рослинного походження. Грамотно застосовуючи ті і інші, можна розраховувати на хороший кльов карася в будь-який період часу після його виходу із зимової сплячки.
-----
Нужна спеццтехника? Смело обращайтесь в gk-stroyrent.ru. Здесь найдете всю необходимую технику, а также отличные условия, гораздо лучше конкурентов.
|