Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вибір снасті, підгодовування і наживок для весняної ловлі карася
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1132   
Вівторок, 05 березня 2019 18:42

Весняна ловля карасяУ більшості водойм карась впадає на зиму в сплячку, з якої виходить навесні. Так як він теплолюбний, відбувається це досить пізно - в більшості регіонів в травні, а на півдні - в квітні. Після пробудження карась починає годуватися, стаючи все активніше і активніше в міру подальшого прогрівання води.СНАСТІ

Снасті краще підбирати, виходячи з умов лі: для ловлі на великих глибинах, на ділянках з течією і у всіх випадках, коли необхідний далекий і наддалекий закид, кращим вибором буде фідер. Поплавочня вудка, відповідно, дуже зручна в ситуації, коли течії немає або майже немає, а ловля проходить на ближній дистанції і на невеликій глибині - саме на таких ділянках переважно і годується карась навесні.

Також можна вибрати снасть для ловлі карася в весняні місяці, виходячи з особистих переваг: завзяті прихильники фідера можуть ловити цією снастю в будь-яких умовах, однак для ближньої дистанції краще підійде пікер. Матчева поплавочна вудка, в свою чергу, дозволяє робити далекі кидки.

ВЕСНЯНЕ ПІДГОДОВУВАНН ДЛЯ КАРАСЯ

Навесні добре працюють різні варіанти підгодовувань - це може бути і куплена в магазині готова суміш, перемішана з землею, і власноруч намішана з різних інгредієнтів. Однак важливо мати на увазі, що в холодній воді, коли черево карася заповнене ікрою або молочком і він як і раніше малоактивний, насичення може наступити дуже швидко.

В таких умовах відмінних результатів дозволить домогтися порошкоподібне підгодовування, що складається з дрібних фракцій і присмачене ароматизатором з запахом риби, креветки і тому подібними. Така суміш приманює карася здалеку, проте насититися їй практично неможливо.

ВИБІР НАСАДОК

Найбільш ефективними навесні виявляються тваринні приманки:

  • черв;
  • опариш;
  • мотиль;
  • шматочки сала.


Насаджувати їх на гачок можна як окремо, так і в комбінаціях - наприклад, опариш з двома мотилями або черв'як з двома опаришами. Однак не зайвим буде мати в запасі і рослинні насадки:

  • хліб;
  • парена перловка;
  • парений горох;
  • тісто;
  • мастирка.


Коли карась тільки починає проявляти активність, бере він майже виключно на тваринні приманки. У міру прогрівання води, з переходом на літній режим, все більшого значення набувають насадки рослинного походження. Грамотно застосовуючи ті і інші, можна розраховувати на хороший кльов карася в будь-який період часу після його виходу із зимової сплячки.

-----

Нужна спеццтехника? Смело обращайтесь в gk-stroyrent.ru. Здесь найдете всю необходимую технику, а также отличные условия, гораздо лучше конкурентов.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com