Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості весняної ловлі лина: приманки, наживки, привади
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1582   
Середа, 06 березня 2019 10:06

Ловля лина навесніНавесні лина ловлять зазвичай у водоймах зі стоячою водою на прибережному мілководді, що добре прогрівається сонцем. Перспективні ділянки з мулистим дном, на яких глибина в міру віддалення від берега підвищується поступово. Для такої риболовлі найкраще підходить звичайнісінька поплавочна вудка з глухим оснащенням. Однак важливо правильно підібрати підгодовування і приманки, щоб ловля принесла хороші результати.

 

ПІДГОДОВУВАННЯ ДЛЯ ЛОВЛІ ЛИНА НАВЕСНІ

 

Так як підгодовування, що підкидається в воду в момент ловлі, може відлякати лина, для залучення цієї риби часто використовують не підгодовування, а принанду, тобто день за днем розкидають корм на потрібній точці. Починати принаджування можна за тиждень до риболовлі. 

 

Як для підгодовування, так і для привнаджування можна використовувати суміші, приготовані на основі широко застосовуємих базових компонентів:

  • перловки;
  • гороху;
  • пшона;
  • картоплі;
  • білого хліба;
  • висівок;
  • панірувальних сухарів.

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОДОВУВАТИ ЛИНА НАВЕСНІ

 

Щоб зробити суміш ароматною, в неї можна додати рослинне масло або конопляну макуху. Крім того, для забезпечення найкращого клювання треба використовувати тваринні компоненти - такі, як мотиль або рубаний хробак. Навесні, коли вода ще залишається холодною, цей момент особливо важливий. Колір прикормки повинен якомога менше відрізнятися від кольору дна, цього можна домогтися, додаючи в неї землю і глину.

 

НАЖИВКИ І НАСАДКИ

 

При ловлі навесні лин проявляє найбільший інтерес до тваринних приманок. При цьому перевагу варто віддавати природному і звичного для риби корму. Це можуть бути здобуті в водоймі та поблизу від неї мотиль, личинки волохокрильця, черв'яка-підлистника і дощовий черв'як.

 

Крім них добре привертають лина опариш, перловка і кукурудза. Ці компоненти можна використовувати як окремо, так і в якості доповнення до перерахованих вище тваринних насадок, роблячи апетитні бутерброди. Навесні лин прагне відгодуватися після довгої зими, він менш вибагливий до приманок, ніж влітку. Однак для досягнення найкращих результатів ловлі краще все ж мати з собою при виїзді на рибалку кілька різних тваринних і рослинних насадок.

 

Незважаючи на те, що багато хто вважає ловля лина навесні непростим заходом і вважають за краще чекати літа, насправді домогтися гарних результатів у ній не так вже й складно. Після скресання криги ця риба прагне відновити сили і тому добре реагує на пропоновані приманки, особливо якщо це насадки тваринного походження. Намішати відповідну підгодовування також можна досить легко, використовуючи для цього найпростіші інгредієнти.

 

Риболовля хоч і являється відмінним способом заспокоєння, порте далеко не самим дієвим. У разі виникнення проблем, рекомендуємо, все ж таки, звертатись до професійних психологів. Зробити це можна, наприклад, на сайті. Така терепая, разом з правильною, успішною риболовлею неодмінно принесе найкращі результати.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com