Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Малі річки навесні: вибір снасті і техніки ловлі
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3794   
Середа, 06 березня 2019 10:52

Риболовля на малих річкахНавесні не варто залишати без уваги малі річки - найчастіше клювання тут виявляється краще, ніж на великих водоймах, в які вони впадають. У цю пору року тут можна розраховувати на гарні улови яльца, плотви, підлящика і ляща, язя. Рідше в невеликих річках активно шукають корм по весні густера, синець, карась і інша мирна риба.ТЕХНІКА ЛОВЛІ


Як правило, хороші результати навесні приносить ходова ловля. Це пов'язано з тим, що риба багато переміщається. Береги в цю пору року вільні від рослинності, тому пересуватися по ним зручно. Якщо ви не знаєте конкретних точок концентрації риби на малій річці, ходова рибалка буде кращим вибором. Окрім відповідної снасті для ходової риболовлі важливо мати зручне взуття, в цьому вам допоможе - сайт мужской обуви. У процесі ходової ловлі можна знайти перспективну точку, щоб зупинитися на ній і нагодувати її більш грунтовно. Інший варіант - звичайна ловля в проводку.


Приманку можна проводити як біля дна, так і в пів води або біля самої поверхні. Останній варіант починає приносити хороші результати після вильоту комах, яких підбирає риба. Обловлювати таким чином треба перш за все ділянки під нависаючими над водою гілками кущів і дерев.


ВИБІР СНАСТІ


Снасті потрібно підбирати, виходячи з обраної техніки ловлі. Самий універсальний варіант - легка телескопічна поплавочна вудка довжиною 5-6 м з котушкою і пропускними кільцями. З нею дуже зручно пересуватися по берегу, також вона дозволяє при необхідності робити довгі проводки з дальньою відпусткою приманки.


Клює риба зазвичай активно, особливо якщо ловля відбувається на течії, тому з розміром поплавка годі й дрібнити. Для більшості ситуацій підійдуть моделі вантажопідйомністю 1,5-2,5 м Використання варіанту оснащення з одним грузилом, зсунутим впритул до повідця, дозволяє звести кількість зачепів до мінімуму.


Якщо ви добре знаєте, які умови ловлі вас чекають, можна підібрати снасть конкретно під ці умови - наприклад, махову вудку, проводочну вудку, пікер або легкий фідер. Останні два варіанти стануть відмінним вибором для риболовлі на малій річці, якщо ви хочете ловити строго в одній точці. Такі снасті добрі для облову глибинних ділянок, в тому числі і з сильною течією.


На відміну від великих річок і озер, невеликі річки легко читаються, і відшукати в них перспективні точки для весняної ловлі набагато простіше. Однак якщо ви розраховуєте на хороші результати риболовлі, важливо також не помилитися з вибором снастей для ловлі й зуміти правильно подати рибі приманку. Зробивши це, ви забезпечите собі відмінні улови і безліч приємних вражень від перебування на водоймі.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com