Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Браконьєрів тепер катують та вбивають
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 2780   
Середа, 06 березня 2019 12:07

Боротьба з браконьєрствомЯк повідомило видання BuzzFeed, нині Всесвітній фонд дикої природи перейшов, мабуть, до більш радикальних дій задля порятунку тварин. Найманці WWF в країнах Азії та Африки  не гребують катуваннями та вбивствами тих, кого  підозрюють у браконьєрстві.     

 

Мільйони доларів Фонд щедро витрачає також на новітнє оснащення  рейнджерів, аж до гелікоптерів та дронів. При цьому він не гарантує безпеку своїх численних платних інформаторів.

 

Журналістами отримано свідоцтва з ЦАР та Камеруну про випадки катування, утоплення та згвалтування  браконьєрів. А у Непалі нещодавно трьох найманців WWF офіційно звинувачували в катуванні до смерті підозрюваного у вбивстві носорога в нацпарку. Та Фонд вміє "відмазувати своїх" перед місцевою владою.

 

З огляду на теперішнє квітнуче браконьєрство в Україні, спричинене масовим відчуттям повної безкарності у «нових українців», мимоволі виникає думка, а чи не запровадити й у нас підвішування «вільних стрільців» над вогнищем. Останнє - жарт, звичайно. Хоча …

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com