Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мої напрацювання в ловлі коропа на фідер і поплавок
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 7599   
Вівторок, 17 вересня 2019 10:23

Ловля коропаКороп риба дуже примхлива і вибаглива риба. Ловити його досить нелегке заняття, особливо влітку. Якщо літо дощове, то це тільки ускладнює полювання на рибу цього виду. Короп дуже не любить зміни рівня води. Йому більше подобається постійність. В цій публікації хочу поділитись своїми напрацюваннями в ловлі коропа.


Отже, в основному коропа я ловлю на фідер і на поплавочну вудку, часто паралельно на то і інше, адже ніяк не можу визначитись що мені більше до душі. Підгодовування для коропа, яке можна взяти в будь-якому рибальському магазині, найкраще змішати з якою-небудь крупою. Наприклад кукурудзяною, в співвідношенні один до одного. Крупу не потрібно заздалегідь ніяк готувати, варити або запарювати окропом. Просто суху суміш прикормки і крупу змішати до однорідної маси. Після цього додається вода, в такій кількості, що б можна було зліпити кулі. Так як для вудки підгодовування доведеться доставляти за допомогою рогатки або ж просто метати кулі в сектор лову. Фідером, підгодовування доставляється в годівниці. Робиться 6-10 закидів, і різкими ривками витрушується підгодовування з годівниці в зоні ловлі. Як правило, з фідером зона ловлі значно далі від берега, ніж на поплавок. Підгодовування не слід сильно пресувати в годівниці. Його потрібно доставити на дно, і тільки там воно повинне розсипатися. Потрібно створити для коропа свого роду галявину з корму, де б він міг пастися. Для вудки, підгодовування повинно так само потрапити на дно в розсипчастому стані. Кращим варіантом буде, якщо куля розіб'ється об воду і крупиці поринуть на дно. Закид з наживкою необхідно зробити туди, де лежить прикормка. Для цього, потрібно під час підгодовування, поставити кліпсу на волосіні, або позначити якимось іншим способом. Наприклад, помітити волосінь маркером. До речі, вудилища можна підібрати тут - посилання.


Як показала практика, улюбленої наживкою у коропа, є кукурудза і опариш. До речі опариша можна додати і в підгодовування. Тільки робити це потрібно тільки в тому випадку, якщо опариш буде виступати в ролі наживки. Якщо ловля буде на макарони, то додати можна в підгодовування макарони.


При ловлі на вудку, за допомогою поплавка, потрібно виставити таку глибину, щоб приманка була практично на самому дні. Так як там знаходиться вся прикормка, і риба буде вся на дні. В якості наживки краще всього використовувати кукурудзу. Добре якщо зерна кукурудзу будуть злегка надрізані або з тріщиною. Тому що від цілого зерна не виходить такий аромат, як від пошкодженого. Так само можна комбінувати насадку. Наприклад, наживити зерно кукурудзи, потім опариша, і знову кукурудзу.


Для поплавковою ловлі, в період, коли пропадають клювання, слід зробити ще кілька закидів підгодовування. Для ловлі фідером, краще за все робити закиди з новою годівницею, кожні 4-6 хвилин.

Клювання, як відомо на вудці, реєструються за допомогою поплавка, а на фідері, визначається по натягу шнура або волосіні, а так само по кінчику вудилища. Навіть при виконанні всіх цих не хитрих правил, сто відсоткової гарантії немає, що попадеться саме короп. На такі снасті легко може попастися і плотва і карась.

Прийнято вважати, що на поплавкову вудку ловля чутливіша, ніж на фідер. Але для мене, як я вже казав, це досить спірне питання, яке я поки що не вирішив, адже в однаковій мірі люблю і фідер і поплавок. А що Ви скажете?

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com