Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ловля плотви - цілий рік
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 9974   
Вівторок, 08 жовтня 2019 09:58

Ловля плотвиПлотва - риба із сімейства коропових і класу лучеперих. Має підвиди: тарань, вобла та ін. Таку рибу ловити в великих кількостях можуть, в основному, вправні рибалки. Але все залежить від снасті, часу і бажання риби клювати.

 

Ловля плотви по відкритій воді

 

По відкритій воді плотва активно харчується, особливо навесні перед нерестом. В такий час у неї починається жор і вона ловиться на будь-які наживки і насадки. Місця краще вибирати з круговою течією і з пристойною глибиною. Головне: не пропустити цей час, тому що під час нересту риба буде набагато гірше клювати або взагалі не буде.

 

Влітку плотва добре клює рано вранці на зорі, але занадто рано (коли ще темно) клювання може не бути - це варто враховувати. У літню пору добре зарекомендували себе рослинні насадки. На них бере велика плотва. На тваринні наживки часто клює дріб'язок. Стоянки великої риби будуть на глибоководних ділянках з течією. Дрібна плотва зазвичай тримається на мілководді серед водоростей.

 

Восени, особливо глибокої, справи з ловлею плотви йдуть трохи інакше. Велика плотва так само стоїть на глибоких ділянках, але дрібнота теж йде на глибину, тому серед великої плотви може траплятися й дрібна. Клювання стає млявим, і в цей час будуть кращі різні тваринні наживки.

 

Оснащення літнього вудилища

 

Для оснащення знадобиться: волосінь не товще 0.18 мм, поводок не товще 0.14 мм, гачок № 12-14 і чутливий поплавець (гусяче перо або спортивний).

 

Ловля плотви з льоду

 

Варто звернути увагу на те, що взимку плотва менш активна, ніж влітку. По першому льоду зазвичай буває скажене клювання, але ближче до суворої зими він вщухає. У цей час застосовують з наживок: мотиля і опариша, а з насадок манку - бовтанку, або ставлять безнасадочні блешні. Риба стоїть на ямах, на перекатах і на брівках, також часто зустрічається в коряжнику і на зворотній течії. Взимку не варто нехтувати підгодовуванням, однак врахуйте що в цей час не любить різких запахів і є ймовірність її відлякати. Перед льодоходом знову починається скажене клювання.

 

Оснащення зимового вудлища

 

Для оснащення знадобиться: волосінь не товще 0.16 мм, поводок не більше 0,12 мм, гачок (мормишка) № 14-16 (по російській класифікації), чутливий кивок, або поплавок.

 

-----

Якщо ви плануєте привітати близьку людину і подарувати щось не звичайне і не передбачуване - відвідайте інтернет-магазин hoverboard.com.ua. Тут Ви можете обрати модний сьогодні електротранспорт, який не тільки вразить, а й буде корисним надбанням.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com