Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ведмежа навала в Румунії
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2421   
Вівторок, 10 грудня 2019 17:14

Ведмежа навалаЗа інформацією від ВВС News, за останній рік ведмеді Румунії роздерли шістьох людей, при чому трьох з них за один місяць. А з 2000-го по 2015 рік їхніми жертвами стали 11 чоловік. Серед них переважно рибалки та пастухи.

 

За даними останнього обліку популяція румунських бурих ведмедів стала найбільшою в Європі і сягнула шести тисяч особин! Тож проблеми з тамтешніми клишоногими наростають, як сніжна куля.

 

Фактично бурмило майже унеможливив ведення сільського господарства в глухих селах, а самі селяни там живуть, як в облозі.

 

Така ситуація стала наслідком суцільної заборони  трофейного полювання там у 2016 році і тепер румунський парламент вирішив знову дозволити ліцензійний відстріл старих, а тому й найбільш небезпечних звірів. Таке логічне рішення законодавців викликало новий спротив з боку противників полювання і вони зібрали сто тисяч підписів за петицію до Всесвітнього фонду дикої природи.

 

Тамтешня влада боїться, що горяни, не очікуючи ніяких офіційних дозволів, візьмуться власноруч регулювати чисельність бурмила і ситуація заходить у глухий кут.

 

Що ж до нашої держави, то на думку редакції порталу «Ловецтво України», подібна проблема існує й у нас, але вона, поки що, стоїть не так гостро. У нас людей стрімко меншає, а самі українські Карпати швидко «лисіють». Що ж до «шатунів», то на місцях у нас їх прибирають швидко й переважно тихо, довго не очікуючи якихось спецдозволів з високоповажних київських кабінетів. Краще бути живим і в криміналі, аніж мертвим і на цвинтарі.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com