Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Всеукраїнський марш мисливців перенесено!
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2073   
Четвер, 12 березня 2020 09:23

Марш миливців перенесеноШановні мисливці, користувачі мисливських угідь, партнерські природоохоронні організації, небайдужі до долі українського довкілля громадяни, усі хто збирався 18 березня до Києва на Всеукраїнський марш за права мисливців та європейський розвиток мисливської галузі!

 

Інформуємо вас, що в зв’язку з введенням в державі тимчасових обмежень на проведення масових заходів Координаційним Центром руху "За права мисливців та європейський розвиток мисливської галузі" були прийняті наступні рішення:

1. З метою запобігання несанкціонованим зібранням громадян, на шкоду власному здоров’ю і суспільній безпеці, а також задля унеможливлення негативного висвітлення образу українського мисливця в засобах масової інформації, ВІДКЛАСТИ проведення анонсованого на 18 березня Маршу до офіційного зняття обмежень на проведення масових заходів.

2. Безстроково продовжити роботу Координаційного центру для забезпечення комунікації з громадськістю та роботи з народними депутатами із метою недопущення прийняття антимисливських законопроектів.

3. Рекомендувати обласним підрозділам організацій, які сформували Координаційний центр, безстроково продовжити розпочату роботу з органами місцевого самоврядування щодо підтримки ними мисливської галузі, а також з інформування громадськості про роль і місце мисливського господарства у суспільстві.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com