Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Германія: полювання в умовах пандемії
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 10005   
Понеділок, 13 квітня 2020 19:04

полювання в умовах пандеміїІнтернет-портал Рынок древесины и деревообработка  повідомляє:

 

Особливою групою населення Німеччини є мисливці. Влада вважає, що їх діяльність має системне значення для країни. Перш за все це пов'язано із захистом сільського та лісового господарства від шкоди, що завдається дичиною, а також необхідністю боротьби з розповсюдженням африканської чуми свиней (АСП).

 

Полювання все ще дозволене. Однак для окремих земель існують різні положення, що стосуються кількості мисливців і виїзду на полювання.

 

У всіх випадках мисливці повинні також дотримуватися опублікованих керівних принципів, які спрямовані на мінімізацію соціальних контактів.

 

У всіх федеральних землях дозволено полювання із засідки (з вишок) і одиночне переслідування дичини. Скрізь можна полювати разом з членами сім'ї. У більшості земель, дозволяється участь в полюванні і тим, хто не є членом сім'ї. Мисливці повинні триматись на відстані мінімум 1,5 м. Заходи, пов'язані з веденням мисливського господарства та проведенням полювання (будівництво вишок, влаштування солонців, поліпшення біотопів, збір образів, усунення та запобігання шкоди, доставка здобичі в м'ясні лавки і т.п.) також дозволені.

 

У Бранденбурзі Міністерство сільського господарства, навколишнього середовища та захисту клімату тимчасово хотіло взагалі заборонити полювання, в тому числі з-за того, що під час полювання не можна було забезпечити дотримання дистанційних правил. Однак після масових протестів з боку фермерів і мисливців, влада відмовилася від цієї ідеї, обмежившись рекомендацією проводити поодинокі полювання.

 

У Саксонії діє загальна комендантська година. За даними Саксонського державного міністерства енергетики, захисту клімату і сільського господарства, полювання - це «хороша» причина покинути будинок, але тільки поодинці або в супроводі людей з вашого домашнього господарства.

 

Баварія передбачає дотримання правил запобігання нещасним випадкам, які, серед іншого, свідчать: «Якщо ви берете участь в полюванні, пов'язаному з небезпеками, ви повинні взяти з собою компаньйона, що належить одній з вами родині. Особливі небезпеки можуть виникнути через погоду, рельєфу місцевості, стану грунту чи інших причин.

 

По всій країні слід уникати всіляких зустрічей і громадських заходів, в тому числі круглих столів, виставок, семінарів, групового проживання в мисливських будиночках і застіль після полювання.

 

У деяких землях є особливі правила. наприклад:

 

  • У Північній Рейн-Вестфалії дозволена стрілянина в тирах і дресирування собак, а також колективне проживання, якщо мисливці координують свої дії по телефону;
  • У Мекленбург-Передня Померанія до 19 квітня заборонено брати участь в полюванні, тим хто проживає за межами федеральної землі;
  • У землі Шлезвіг-Гольштейн, куди туристам не дозволяється в'їжджати з 18 березня 2020 року, для мисливців зробили виняток: власникам та орендарям мисливських угідь, а також купили ліцензію на полювання, в'їзд з інших федеральних земель дозволений;
  • У Берліні асоціація мисливців видає своїм членам спеціальні документи, що обгрунтовують перед поліцією причини перебування поза домом, при поїздці на полювання в Саксонію або інші землі, де діє в комендантську годину.

 

Правова ситуація в країні динамічна. Тому перед початком поїздки мисливцям рекомендується ознайомитися з можливими змінами, по крайней мере, в тому випадку якщо вони планують поїздку на полювання в іншу федеральну землю.

Джерело - wood.openforest.org.ua

 Коментарі  

 
#1 ivans 17.07.2020 14:10
"ГЕРМАНІЯ: ПОЛЮВАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ"

А що таке оте "Германія"?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com