Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Пойтевін, пуатевен, пуатвінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8352   
П'ятниця, 24 липня 2020 11:46

Пойтевін, пуатевен, пуатевінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)Пойтевін - одна з найпопулярніших порід гончих собак у французьких любителів полювання. Набула широкого поширення завдяки своїм фізичним якостям і м'якому характеру. Інша назва цієї групи собак - пуатвінський гончак, пуатевенський гончак, пуатвен, пуатевен.

 

Пойтевін, пуатевен, пуатевінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

 

Історія виникнення пойтевінів

 

Перші згадки про пойтевінів відносяться до кінця VIII століття. Саме тоді у Франції полювання з гончими досягло розквіту і досконалості. В історичній області країни під назвою Верхня Пуатьє мисливці використовували собак місцевої породи, виведеної маркізом Франсуа де Ларррі. Згодом їх стали називати пойтевінами. Особливе місце цим гончим відводилося в так званому парфорсному полюванні, що вимагає від собак підвищеної витривалості і тонкого чуття. Завдяки своїм якостям пуатвени використовувалися при цькуванні вовків. В середині XIX століття через епідемії сказу, що бушувала в Європі, пуатвінські гончаки виявилися на межі зникнення. Врятувати породу вдалося за допомогою англійським фоксхаундам. Після цього пойтнвіни стали дещо відрізнятися від початкових представників своєї породи, придбавши деякі риси фоксхаундів.

 

Пойтевін, пуатевен, пуатевінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

 

Характеристика породи пойтевін

 

Сучасні пойтевіни - енергійні собаки, добре піддаються дресируванню. Мають естетичний зовнішній вигляд, відрізняються хорошими пропорціями і гнучкістю, незважаючи на досить високий зріст. Тіло собак цієї породи покрите короткою шерстю, має триколірне забарвлення. Типовий представник пуатвінського гончака володіє грудьми і нижніми частинами кінцівок білого кольору, спиною в районі холки чорного кольору і рудою шерстю інших частин тіла. На відміну від більшості порід гончих пуатвінські характеризуються меншим розміром вух. За зовнішнім виглядом вони близькі до англійських гончих. М'язи собак добре розвинені, володіють високою витривалість і великою фізичною силою. Тіло дорослої собаки має подовжену форму з підтягнутим животом, довгою шиєю і розвиненою мускулатурою спини. Тривалість життя пойтенвінів становить приблизно дванадцять років. Собаки мають стійку імунну систему, що захищає їх від хвороб. Породу відрізняє відсутність будь-яких притаманних саме їй захворювань.

Пойтевін, пуатевен, пуатевінський гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

Пуатевен - зліва кобель, праворуч сука.

 

Психологічний портрет пуатевіна

 

Пуатвінський гончак відноситься до собак, що володіє доброзичливим характером. До цих пір не відомі випадки нападів тварин цієї породи на людину. Собаки добре уживаються з людьми, сильно прив'язуючись до господаря. Також ця порода відрізняється добрим ставленням до інших представників тваринного світу.

 

Пойтевіни ідеально підходять для утримання в сільській місцевості. Для підтримки форми собак рекомендується забезпечити їм рухливий спосіб життя на великому вільному просторі. Для цього найкраще підійдуть сільські поля і луки. Завдяки регулярному активному вигулу пуатвінський гончак буде вести повноцінний спосіб життя. Шерсть тварин цієї породи через свою коротку довжину не вимагає інтенсивного догляду. Достатньо лише час від часу вичісувати її спеціальними гребенями для короткошерстих собак. Раціон харчування пойтевіна звичайний для собак гончих порід. Не рекомендується утримувати тварин цієї породи в міській квартирі.

 

Пойтевін, Пуатевен, пуатевенская гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

 

Пойтевін, Пуатевен, пуатевенская гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

 

Цуценята пуатвена

 

Цуценят пуатвена дресирують з раннього віку. Процес виховання не відрізняється великою складністю. Особлива увага приділяється відучуванню від звички поїдати мисливську здобич. При дресируванні цуценят слід уникати жорстокого поводження, щоб вони не виросли з грубим і непередбачуваним характером. Для правильного формування м'язового корсету і скелета пойтевінів собак потрібно в достатній мірі вигулювати, бажано в активній формі.

 Пойтевін, Пуатевен, пуатевенская гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

 

 

 

Пойтевін, Пуатевен, пуатевенская гончак (Poitevin, Haut Poitou Hound)

 

Зріст і вага пуатевінів

 

Дорослий пуатвінський гончак важить близько 30 кг. Зріст собаки в холці досягає від 67 до 71 см.

 

-----

Кращий інструмент пошуку чартерних авіаквитків з України - piligrim.ua/poisk-charterov. Всі чартерні пропозиції авіакомпаній з міст України і в Україну, найбільш повна інформація про квитки на чартери, а також можливість швидко і легко забронювати їх онлайн.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com