Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
КОРОНАВІРУС ВИШТОВХУЄ НА ЛОВИ!
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 1427   
Субота, 21 листопада 2020 11:25

Hunting in USAАмериканська служба дикої природи фіксує збільшення видачі ліцензій на лови. І вже надто очевидно, що це відбувається через коронавірус.

 

Люди, вимушені сидіти вдома, намагаються хоч якось поміняти картинку та шукають притулок в полюванні. Адже воно передбачає усамітнення та нові враження на свіжому повітрі. Багато з мисливців беруть з собою дітей, навчання яких перейшло в он-лайн режим. Ця тенденція змінила тенденцію неухильного зниження популярності полювання, що спостерігалось раніше.

Є й більш вагома причина, аніж мисливська пристрасть та єднання з природою: американці хочуть  запастися їжею. Адже щоразу, як економіка уповільнюється, люди більш зацікавлені в пошуку більш доступних продуктів харчування.

 

В Мічигані більше 600 000 мешканців штату нещодавно придбали мисливські ліцензії. На 20 відсотків збільшилась кількість жінок-охотниць і на 18 відсотків кількість ліцензій, виданих підліткам!

 

Зросли ці показники й в інших штатах. Це саме стосується й  риболовецьких ліцензій.

 

Вже чітко зрозуміло, що тенденція набула  загальнонаціонального характеру. Влада вітає це , адже важливо контролювати популяцію тих же оленів, що розплодились через теплі зими.

 

Регулятори ловів сподіваються, що ті хто долучився до ловів під час спалах вірусу, продовжать полювати й після його закінчення.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com