Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливський оптимізм - штука непереборна!
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 1063   
Понеділок, 22 лютого 2021 16:32

Мисливський оптимізм - непереборнийСхоже на те, що в темні часи до полювання звертається все більше людей по цілому світу і пандемія лише сприяє розвитку ловецтва. Чим сильніше невизначеність ситуації, тим сильніша мисливська пристрасть. Хтось стає на ловецьку стежину, аби набратися животворчої сили дикої природи, а хтось бажає повернутися до тих славних часів, коли кожен добував собі їжу власноруч.

 

Самі ж лови стають більш демократичними.

 

Онлайн-маркетплейсе BookYourHunt.com, стверджує, що мисливці активно бронюють лови не лише на 2021-2022 а й на 2024-2025 роки, однак не всі мисливські господарства можуть так далеко планувати. Більше користуються попитом тури поближче до дому, так би мовити «для своїх».  Маркетеплейс очікує на збільшення мисливського туризму на 10% в цьому році, попри те, що галузь туризму в цілому обвалилась.

 

В Німеччині для кабанятників зроблено виняток з загальної заборони на масові зібрання. А от урочисті шикування і ритуальні викладки добутої дичини – зась! Інструктажі та перевірки документів – електронною поштою.

 

А от в Англії  громадськість обурилась, що для любителів колективних полювань на фазана та куріпку теж хотіли зробити виняток і такі лови заборонили наглухо.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com