Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
ЗВІРИНА НИЩИТЬСЯ, А ВИННИХ НЕМА!
( 8 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 1890   
Четвер, 25 листопада 2021 10:35

ПідранокБраконьєрський підранок – завжди є болючим питанням сучасного мисливства, а надто коли роздутих туш все більшає і винуватців ніяк не знаходять. Така критична ситуація нині спостерігається на Львівщині, поблизу прикордонного КПП Шегині,  на спірних територіях  угідь Мостиського товариства мисливців та рибалок (МТМР) та  мисливського господарства «Зубр».

 

От і на відкритті полювання зайця 21 листопада,  поблизу села Заверхи, група мисливців на чолі з єгерем  МТМР С.Уляном виявила  благородного оленя в кількох сотнях метрів від вишки, встановленої господарством «Зубр». А за місяць перед цим там же знайдено загубленого кабана. І загалом це ганебне явище там вже стало звичним і туші знаходять там регулярно.

 

Треба зазначити, що ця територія вже тривалий час служить яблуком розбрату між цими користувачами угідь і «розбірки» там не припиняються..

 

Ситуація зі знайденим оленем розвивалась  за звичним сценарієм: в присутності поліції його було доставлено до районного ветпункту, де офіційно провели розтин і виявили кулю, схоже, калібру.223 Rem. (Як відомо, сили такого набою явно недостатньо на крупного звіра, що й пояснює отримання підранка.)

 

І на цьому етапі розслідування  має всі шанси знову зупинитися, хоча, здавалося  б, стрільця балістична експертиза виявить, як то кажуть,  на раз-два.

 

Але злі язики подейкують, що ідентифіковану таким чином кулю просто продають стрільцю за кілька тисяч вічнозелених. А без цього речового доказу нічого не доведеш і збитки за оленя у 95 тисяч грн. платити ніхто не буде.

 

Ходять також слухи, які нібито пояснюють таке поблажливе ставлення влади до безвідповідальних стрільців  поблизу держкордону, мовляв за мисливським господарством «Зубр» стоять депутати облради, дехто з яких засідає ще й у дуже «хлібній» комісії.

 

Але, треба віддати належне, що й відверте браконьєрство в цьому районі завжди було доволі поширеним, а екоінспекція не проявляє особливої запопадливості у розслідуванні таких злочинів. Поліція ж подібні випадки  трактує не як кримінал, а адмінпорушення, і тому й ставлення до цього теж відповідне.

 

Як би там не було, а загалом ситуація  під кордоном складається явно не здорова і вона кидає тінь на все наше ловецтво, що може створити хибне уявлення громадськості про полювання в цілому.

 

Недобраний і загублений підранок – ганьба для високого імені Мисливець, не кажучи вже про страждання дикого звіра. Браконьєру, звісно ж,  до цього всього байдуже.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com