Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ворогам мисливства - гідну відсіч!
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 1340   
Середа, 15 грудня 2021 10:58

БорейкоДрузі, можете привітати нас з ПЕРЕМОГОЮ! Апеляційний суд м. Києва 2 грудня 2021 р. підтвердив перемогу «Лісового і мисливського журналу» над КЕКЦом і його директором Борейком.

 

Цим рішенням суд другої інстанції підтвердив, що ми непідкупні журналісти, які говорять тільки ПРАВДУ. І ПРАВДОЮ є те, що Борейко (цитата з нашої публікації, яка розглядалась у суді): «спеціальної освіти Борейко не має... який він ЕКОЛОГ? ...все, що він робить, не тільки непрофесійна діяльність, а ще й антидержавна. ...ця діяльність – паразитування на екологічних проблемах».

 

Хочемо подякувати нашим юристам з Адвокатське об'єднання Pokutniy&Partners, Всеукраїнській асоціації мисливців і користувачів мисливських угідь, Всеукраїнській мисливській спілці, усім лісівникам і мисливцям, які нас підтримували. Хочемо подякувати самому Позивачу – Борейку за те, що ми стали більш прискіпливо спостерігати за ним і висвітлювати всю його «діяльність» та подібних до нього «природозахисників», подякувати йому за нашу ще більшу популярність (допис про перемогу «Лісового і мисливського журналу» в суді першої інстанції над Борейко, набрав тільки на Фейсбуці 85 000 переглядів і сотні схвальних коментарів у нашу підтримку).

 

Також хочемо звернутись до тих, хто підтримує Борейка. Замисліться, кого ви підтримуєте і кому жертвуєте свої кошти. Він витрачає тисячі гривень на суди, аби втішити своє марнославство, довести, що він «еколог» на папері, замість того, щоб за ці кошти допомагати тваринам чи ловити браконьєрів. Але Бог йому суддя. У нас з вами інша мета - розвивати лісове і мисливське господарство і ми будемо наполегливо до неї йти.

 

Зустрінемось на сторінках наших видань: «Лісового і мисливського журналу», газети «Природа і суспільство», інтернет-ресурсі «ЕКО-інформ».

 

"Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!"

 

Детально про судову справу можна ознайомитись за посиланням: http://www.huntingukraine.com/go2.php?https://www.facebook.com/ekoinformUA/posts/1010852813017256

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com