Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Львові відбудеться Служба Божа та подячний Молебень на закінчення сезону полювання
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8020   
Неділя, 13 лютого 2022 14:59

Служба Божа на закінчення сезону полювання20.02.22 о 9:30 в церкві Святої Ольги та Єлизавети на Привокзальній (м. Львів, площа Кропивницького, 1) відбудеться Служба Божа та подячний Молебень на закінчення сезону полювання, а також благодійна акція - почастунок людей у потребі.

 

Відомий теперішній львівський храм св. Ольги та Єлизавети побудований ще у 1911 році за цісаря Австро-Угорської імперії Франца Йосифа.

 

Коли на зламі 20-30х років храм відновлювали після 1 Світової війни, Тоді товариство львівських мисливців-залізничників, мешканців призалізничної частини Львова, запропонувало власним коштом влаштувати у храмі каплицю свого патрона св. Губерта - покровителя полювання.

 

Каплицю влаштували справа від головного входу до храму. Проект інтер'єру каплиці й образ св. Губерта для престола у ній замовили у відомого львівського художника-імпресіоніста Казимира Сіхульського. Вітраж у вікні каплиці в стилі art décо теж виконав цей художник.

 

Біля ікони святого покровителя на кінець сезону полювання збирались мисливські товариства Галичини для подячної служби в честь свого патрона. Дякували покровителю за опіку під час мисливського сезону і здобуті трофеї.

 

Також члени товариства у цей день займались благочинністю: влаштовували безкоштовні обіди для всіх потребуючих та ярмарок різноманітних товарів, що доповнював свято.

 

Го українське товариство "Тур" та Жіночий мисливський клуб "Едельвейс" відроджує цю славетну традицію та щиро запрошує на подячну службу на закінчення сезону полювання мисливські колективи та спільноти, лісові господарства, первинні організації обласні та районні товариства мисливців, освітян мисливської галузі, приватні мисливські
господарства, осередки, секції організацій мисливського собаківництва та всіх охочих.

Програма заходу

 

Урочиста частина

  • 8:00 Збір організаторів: церква Святої Ольги та Єлизавети на Привокзальній (м. Львів, площа Кропивницького, 1). Встановлення наметів, підготовка локацій.
  • 9:30 Шикування учасників з прапорами та хоругвами на сходах церкви. Слово організаторів.
  • 10:00 Служба Божа. Освячення образів покровителя св. Губерта, хоругв та прапорів мисливської спільноти. Спільне фото.

 

Благодійна акція

  • 8:00 Збір організаторів. Початок приготування страв для людей в потребі в локації №1. Розведення вогню, розкладка реманенту. Встановлення столів, та підготовка місця зустрічі запрошених після Служби Божої - локація №2.
  • 11.30 Роздача обідів.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com